yanlış olan nedir acil yardım lütfen

arkadaşlar tohumlar sponsordan alındı white haze veya purple kush ikisinden biri. bitki 11.haftasında ama sömeklenme falan yok. ben bloom gübrelerine geç başladım baştan itibaren vermedim pistilleri gördükten sonra vermeye başladım. yaprak uçlarındaki yanıklardan dolayı bitkiye yarım flush attımbi kaç gün önce. ondan sonra sıkıntılar göstermeye başladı. yapraklarda sararmalar var fotolarda mevcut. ayrıca sömeklenme neden bi türlü gerçekleşmiyor ? ortadaki wattshine ledi sonradan ekledim 10 gün falan oldu. diğer ledler ve torchları çalıştırıyordum. farklı ışıkları aynı anda kullandığımdan dolayı ışık stresi yaşamış olabilir mi sarı ledleri mi kullanayım wattshine dan devam mı edeyim nabayım da düzelsin benim kız. yardımlarını bekliyorum.

iyide bu tohum oto diye alındı şu an 18-6 ışık görüyo bitki 11. haftasında. neden bu kadar geç kaldı yani bloom gübrelerini geç verdiğimden dolayı mı ? 2 tane sarı bitane de o mor led var. ekstra olarak 5 tane torch ledim vardı ama onları çıkardım belki fazla ışık stres yapmıştır diye işe yaramıyodu çünkü şişirme konusunda

30 ekimde 12-12ye aldım ben çiçeği 2 hafta öyle durdu sonra forumda bi arkadaş ağacın oto olduğunu en az 18 saat ışık görmesi gerektiğini söyledi bende tekrar 18-6ya döndüm. şu an 18-6 veriyorum ama pek bi işe yaramadı şahsen nabayım 12-12ye döneyim mi bende anlamadım. sonuç ne oldu peki verim alabildin mi şişme gerçekleşti mi yani

Vybz Kartel

Müptezel
30 ekimde 12-12ye aldım ben çiçeği 2 hafta öyle durdu sonra forumda bi arkadaş ağacın oto olduğunu en az 18 saat ışık görmesi gerektiğini söyledi bende tekrar 18-6ya döndüm. şu an 18-6 veriyorum ama pek bi işe yaramadı şahsen nabayım 12-12ye döneyim mi bende anlamadım. sonuç ne oldu peki verim alabildin mi şişme gerçekleşti mi yani
Auto olsaydı 30-35. günde çiçeğe girmiş olurdu, genetiğe göre 70 - 90 gün arası hasat olur, yani şimdi hasat zamanıydı, bloom gübresini erken veya geç vermen ile alakası yok olayın.

Eğer sen 12-12 yaptıktan sonra çiçeğe girdiyse, 12-12 kal dostum.

ben ilk pistilleri 12-12 ye geçmeden önce görmüştüm bitki 4. haftasındayken. süreç ilerledikçe bitkide bi değişiklik göremeyince 12-12ye aldım 2 hafta öyle durdu sonra burdan bi arkadaş bitkinin oto olduğunu söyleyince tekrar 18-6ya geçtim. ne yapayım tekrar 12-12ye mi çekeyim ?

Vybz Kartel

Müptezel
ben ilk pistilleri 12-12 ye geçmeden önce görmüştüm bitki 4. haftasındayken. süreç ilerledikçe bitkide bi değişiklik göremeyince 12-12ye aldım 2 hafta öyle durdu sonra burdan bi arkadaş bitkinin oto olduğunu söyleyince tekrar 18-6ya geçtim. ne yapayım tekrar 12-12ye mi çekeyim ?

4. hafta pistil gördüysen oto o halde dostum. 18/6 da devam et o halde.

Zira fem bitkiler 12-12 yapmadan çiçeğe girmezler.

iyide oto olan bu bitkinin yaşam döngüsünün bi kaç gün içinde sonlanmış olması gerekmiyor mu yani kellelerin çoktan şişmiş olması gerekmez mi benim bitki daha trikom bile üretmeye başlamadı. eylül 13de topraktan baş gösterdi şu an 11. haftası bitiyor ama bitkide tık yok. nerde yanlış yaptım anlamıyorum. nasıl toplar bu bitki hasat verir mi ya da nasıl bi işlem uygulasak toparlar bi türlü çözemedim

Vybz Kartel

Müptezel
iyide oto olan bu bitkinin yaşam döngüsünün bi kaç gün içinde sonlanmış olması gerekmiyor mu yani kellelerin çoktan şişmiş olması gerekmez mi benim bitki daha trikom bile üretmeye başlamadı. eylül 13de topraktan baş gösterdi şu an 11. haftası bitiyor ama bitkide tık yok. nerde yanlış yaptım anlamıyorum. nasıl toplar bu bitki hasat verir mi ya da nasıl bi işlem uygulasak toparlar bi türlü çözemedim
Aynen dediğin gibi, bugüne kadar 4 sezon auto yaptım, 75 günü geçen olmadı kanka.. Ancak benim bitkilerim hep indica baskını idi, yani daha hızlı büyüme.

Resimlere tekrar baktım ve bitkin sativa baskını bir bitkiye benziyor. Genetiğe, ortam şartlarına vs göre 14 haftaya kadar sürebilir.

vala ben neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum ama görünüme baktığımda oto diye aldığım tohumun kalan 3 haftada sömekleri güzelce şişirip trikom bascak bi tarafı hiç yok gibi. başta da harika gidiyodu bitki ne oldu da böyle strese girdi kitledi kendini anlayamadım.

Mikoo

Kıdemli Üye
vala ben neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum ama görünüme baktığımda oto diye aldığım tohumun kalan 3 haftada sömekleri güzelce şişirip trikom bascak bi tarafı hiç yok gibi. başta da harika gidiyodu bitki ne oldu da böyle strese girdi kitledi kendini anlayamadım.
Fazla su dan neyden olacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahaha ********** ******* ******** ******* hahahaha****** hahahaha***** ******** ** *******
    ******** *** ******* ********** ******** ***** *** ******* ******* ******* ********** ***** *** *** ***** hahahaha* *** ** ******* ******* ***** **** **** ********** ********
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** **** ******* ******* ****** hahahaha ********* ****
  • Emmy Emmy:
    **** ******* hahahaha* *** ******* ******
    ******* ********* *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha **** ******* ********* hahahaha****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** ****
    +1
    ***** *** *** ******* ******** ** ** *** ******** ** ****** ********** ****** ********** ** ****** **** ****** ***** hahahaha hahahaha
    ********** *** **** ***** ***** ********** hahahaha **** hahahaha* *** *** ********* ******* **** * ****** hahahaha*** **** **** ***** hahahaha*
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** **
    **** ********* ******** ******* ******** ***** ****** **
    ***** *** *** ***** **** ******* **** ********** hahahaha **** ****** ***** ******** ***** **** ********** ** ** ***** ******** ********* ** ** ****** *****
  • Emmy Emmy:
    ****** ********** *** ***** ***** ****** ***** ******* ******** ** ** **** *** **********
    ***** ********** ********** ****** **** hahahaha** *** ***** ***** **** ***** ******
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ********** hahahaha* *** ** *** **** ***** *********
  • Emmy Emmy:
    hahahaha***
  • Emmy Emmy:
    +1
  • Emmy Emmy:
    +1