Yansıtıcı film yerine ne kullanılabilir

weirdo

Üye
Selamlar kankalar growumun ilk haftasındayım dolap içi yetiştirme yapıyorum 240 w samsung qb yansıtıcı olarak aluminyum folyo kaplıycaktım ama internette %50 yansıtma gücü vardır yazıyor yeterli olur mu yoksa illa yansıtıcı film mi kaplamamız gerek alternatif çözümü olan varsa öğrenmek isterim

Ü

Üye silindi 26274

Guest
arabalar için direksiyonu ve içeriyi güneşten koruma amaçlı ön cama koyulan yansıtıcı olabilir.

weirdo

Üye
Kanka saçma olmaz da boşuna uğraşırsın güzelce dikkatli şekilde bantla veya düzgünce yapıştır
tamamdır siparişi vericem bugün 6 gündür kabinde yansıtıcı nem makinesi falan yok nemide ıslak havluyla dengelemeye çalışıyorum elime para geçene kadar umarım idare eder

Ted

Üye
tamamdır siparişi vericem bugün 6 gündür kabinde yansıtıcı nem makinesi falan yok nemide ıslak havluyla dengelemeye çalışıyorum elime para geçene kadar umarım idare eder
Kanka ben de ayni durumdayim takipleselim. Bilgilendirelim birbirimizi.

şu konuya bakabilirsin...

Son düzenleme:

Ted

Üye
Ben de 250w cob var. Gardrobun icine, Yansiticisiz ektim. Belki kendim sunta tahtalardan kabin yaparim.

Ted

Üye
60x120x180 yapcam kabini. Bitkiler vegte. Suan guzel ilerliyorlar. Blooma gecince mutlaka yapicam kabini ve filmi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha** hahahaha****** *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ***** ***** ****** **** ****** ***** ******* ***** ****** *** **** ***** ******** **** **** ****** hahahaha******* hahahaha* ****
  • needrich10 needrich10:
    *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    ********* ***** hahahaha *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ******** ***** * *** hahahahahahahaha**** ** ***** ********** ******* ** hahahaha* ******* ********* *** **
    ***** ******** **** ***** **** **** *** ***** ***** ******* ****** *** ******** ***** * *** hahahaha*******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** ***** ***** ***** ********* ****** *** ****** ******** ******** ********* ******* ******* hahahaha **** hahahaha** ******** ******* ****** ********* hahahaha*** ****** ****** hahahaha *** * ***** ********* *******
    +1
    *** ****** hahahaha** ****** ******** ********** ******** ** **** ** ******** ***** *****
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha******** *** ***** ***** ***** ********* ******
    *** **** hahahaha*** ***** ***** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ***** ********** *** ****** ****** hahahaha
  • needrich10 needrich10:
    ** ****** ********* **** ******* **** hahahaha*** ****** **** ********* ******** ****** ********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
    +1
  • needrich10 needrich10:
    *** ******* ****** ******** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • needrich10 needrich10:
    ********* hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • O obeb:
    *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*
  • O obeb:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • needrich10 needrich10:
    needrich10 needrich10: ***** ********* ********* ***** ** ***** *****