YANSITICI ÖNERİ

Ankaramessi

Yeni üye
Kankalar UCUZ yollu yansitici film veya benzeri iş görür ne alabilirim . Bilen yazabilir mi ? Mümkünse linki ile ..

Woppy

Ordinaryüs
Polietilen oto ses ısı yalıtımda kullanılıyor az tuzludur ama kabini kurarken yormaz alıyorsun 2 top rulo bide sağlam zımba
Knkm kullanıyormusun bu ürünü ses yalıtımında nası etkisi oluyor yeni kabin yaptım myşar kaplama aldım ama ses yalıtımı da yapmak istiyorum etkilimi ögrenmek isterim.

Knkm kullanıyormusun bu ürünü ses yalıtımında nası etkisi oluyor yeni kabin yaptım myşar kaplama aldım ama ses yalıtımı da yapmak istiyorum etkilimi ögrenmek isterim.
Kanka kusura bakma çok geç gördüm kanka araçlarda kullanılan epey tuzlu bu parke altlarına Döşenileni var bide 5 mm kalınlık 1 m eni m2 8 lira çok daha ucuz öteki araçta kullanılan elyaflı tuzlu

Woppy

Ordinaryüs
Valla knkm paraya kıydım mylar silver aldım mobilyadan yeni kabin yapmıstım hatta dün o mylarla kapladım :)

husyn

Doktor
bizim bataris arkadaşlar vardı onlar ses dışarı gitmesin diye yumurta kolileri ile duvarları kaplamışlardı işe yarıyormuş bide kulak teslerinde de duvarları öğle kaplıyorlar, gördüğümü hatırlıyorum

Woppy

Ordinaryüs
bizim bataris arkadaşlar vardı onlar ses dışarı gitmesin diye yumurta kolileri ile duvarları kaplamışlardı işe yarıyormuş bide kulak teslerinde de duvarları öğle kaplıyorlar, gördüğümü hatırlıyorum
Aynen knk bakalım yeni kabin test sürüşünü bi ypayım ses olursa benimde aklımda yumurta kolisi var.
Hayırlı olsun kanka star verdin mi bari
Saol brom hazırda growum var knk onu tasıyacam bugün bakalım test sürüşünü yapacaz :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********