Yaparakları sararıyor ve lekeler var

RainMW

Yeni üye
2 tane auto 29.günleri bugün 1 haftadır su vermiyorum toprağın kurumasını bekliyorum ilk başta fazla sulamadan böyle oldular sandım lst yaptığım çok kötü değil fakat onunda alt yaptakları sararmaya ve lekeler çıkmaya başladı diğer bitkim kendini bi toparlayamadı ışık açıldıktan 3-4 saat sonra biraz kafayı kaldırıyor sonra tekrar bayılıyor diğeri çok kötü durumda bi türlü toplayamadı kendini arkadaşlar ne yapmam lazım 4 günde bir 1 litre su veriyordum en son geçen hafta perşembe verdim calmag hiç veremedim kendim yaptım hazır bir daha ki sulamada calmagde vereceğim yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam gerekiyor

Almora

Kıdemli Üye
Hocam çiçeğe girmesi iyi mi kötü mü
kanka bitki auto olduğu için 29 günde çiçeğe girmesi kötü bir durum veg dönemi kısa kalmış yani gelişemeden çiçeğe girmiş. örnek veriyorum 100 gram alıcağına vegi düzgün olmadığı için 30 40 gram gibi düşün

2 günde bir çok fazla değil mi hocam kokler boğulm

2 günde bir çok fazla değil mi hocam kokler boğulmaz mı
Kardeşim tahminen
2 günde bir çok fazla değil mi hocam kokler boğulmaz mı
Kardeşim zaten bitki senin bu düşüncen yüzünden sanırım böyle kalmış ama korkma şuan çünkü bitkinin en aç olduğu dönemdesin kısacası topragin üst katmanı kurur kurumaz suyu takviye serçe parmağını daldır kontrol et kökleri nemli tutmaya çalış gübreyi de ver şuan 3ml renk durumuna göre tekrar ver koyulaştir zaten dsha fazla çiçek açmayacak sadece açan çiçekler şişecek

Hocam çiçeğe girmesi iyi mi kötü mü
Senin görüşüne bağlı iyimi kötümü kanka da çiçeğin ben açım diyor yapraklardan güç çekiyor yaprakların oyüzden sararıyor.
Bir diğer merak ettiğim konu ise neden haftada 1 suluyorsun havalandırman iyimi bez saksımı kullanıyorsun normalde 3 güne kuruması lazım
grow arttır azot istiyor çiçeğin ne güzel çiçeklenmeye (sömeklenme) ye de başlamış forumda biraz araştır auto çiçekler çok nazlı oluyor :D

RainMW

Yeni üye
Senin görüşüne bağlı iyimi kötümü kanka da çiçeğin ben açım diyor yapraklardan güç çekiyor yaprakların oyüzden sararıyor.
Bir diğer merak ettiğim konu ise neden haftada 1 suluyorsun havalandırman iyimi bez saksımı kullanıyorsun normalde 3 güne kuruması lazım
grow arttır azot istiyor çiçeğin ne güzel çiçeklenmeye (sömeklenme) ye de başlamış forumda biraz araştır auto çiçekler çok nazlı oluyor :D
Hocam akdeniz iklimdeyim ben hata yaptım 1 litre ile suluyordum 2 haftadan beri bitki yapraklarını saldı bende çok suladığımı düşündüm saksılarım bez 1 tane aspreator fan var kaç m3 bilmiyorum 430 m3 karbon filtre var ortalama sıcaklık 25-30 arası nem 50-70 arası akdeniz iklimi

Hocam akdeniz iklimdeyim ben hata yaptım 1 litre ile suluyordum 2 haftadan beri bitki yapraklarını saldı bende çok suladığımı düşündüm saksılarım bez 1 tane aspreator fan var kaç m3 bilmiyorum 430 m3 karbon filtre var ortalama sıcaklık 25-30 arası nem 50-70 arası akdeniz iklimi
Kankacım şu an işteyim mesai bittimi dönüş yapayım yaprakların kendini salıyor başını eğiyorsa susuz kaldığını gösterir birde gübre olarak ne kullanıyorsun onu yazı ver müsait Değilim eve geçtiğimde dönüş yapıcam

ben bilgisayarıma kopyalamıştım al bu takvime göre ilerler an kullanmadım onun için seni yanlış bilgilendirmek istemem nasipse bir sonraki growum an serisi ile olucak o gün geldimi sen bana yardım edersin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** ********** ***** **** hahahaha**** *** ******* ***** **** ********* * * *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • A angeshar:
    hahahaha**** **** ** **** *** **** ***** hahahaha* ******** **** ** ** ***** *** *** hahahaha** ***
  • A angeshar:
    ***** ***** *** ******* ***** hahahaha** **
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahaha**** **** *** *** ********* ***** ********* ******* ******* * ***** **** **** ** ****** ******* ** ****** ********* ****** ******* ***** ********* ******* **** hahahaha* ********* **** ******** ****
  • Houp53 Houp53:
    ***** ***** *** ******* ***** hahahaha** ******* ******** ***** ******* ****** hahahaha** *********
  • yoqyaa yoqyaa:
    *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha*** **** ********* *******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha**** **** *** *** ********* ***** ********* ******* ******* * ***** **** **** ** ****** ******* ** ****** ********* ****** ******* ***** ********* ******* **** hahahaha* ********* **** ******** **** ***** ****** ****** ** *** ***** ********** ***** ********* ********* ** ********** ********** ***** ***** ****** ****** ********** *** ******** *** ********* hahahaha*****
    ***** ******** ***** ******* ****** hahahaha** ********* ****** ***** ***** ****** **** ****** ***** ***** ********** ***** *** ******* ***** ***** ******* ****
  • yoqyaa yoqyaa:
    ********** ** ** ** *** ***** ****** ****** ** *** ***** ********** ***** ********* ********* ** ********** ********** ***** ***** ****** ****** ********** *** ******** *** ********* hahahaha*****
  • yoqyaa yoqyaa:
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** **** ****** ******** ********* hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    *** *** ********* ***** ******** ****** hahahaha*** **** ********* ******* ****** hahahaha* *** ** *** ******** ****** *** ****** ****** ***** ****** * ****** ** ***** ********
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha
    ******* ****** ********** hahahaha *****
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha
    yoqyaa yoqyaa: hahahahahahahaha