yaprak bitleri ve kırmız örümcek

palaremzi

Yeni üye
herkezin dumanı bol olsun kankalar bitkimde yaklaşık 2 haftadır yaprak bitleri oluşmaya başladı. yaprak biti için 20 sp diye bi ilaç vardı onu kullandım etkisi oldu aslında ama hala var 20 lt ye 5 çay kaşıgı attım karıştırdım bugun ise bitkiyi incelerken kırmızı böcek saldırısına ugradıgını gördüm onada arvilmec ec kırmızı böcek ilacı aldım bütün bitkilerime kulladım 20 lt ye 1 kapak karıştırdım el pompası ile yaprak altlarına uyguladım sömeklere sıkıntı yaratır mı bunlar etkilimidir sizce öneriniz var mı bir kaç bitkimde var sadece

R

Ripley'sOG

Guest
Birkaç bitkinde var ise yakında genel olarak yayılır ayrıca şuan someklenmede ise bitkine daha doğrusu someklere islem yapma için kalitesini etkiler zehirlersin kendini ve bu konu için tohumsuzu yakala iyi biliyor bu işleri

palaremzi

Yeni üye
Birkaç bitkinde var ise yakında genel olarak yayılır ayrıca şuan someklenmede ise bitkine daha doğrusu someklere islem yapma için kalitesini etkiler zehirlersin kendini ve bu konu için tohumsuzu yakala iyi biliyor bu işleri
şuan bir kaç bitkimde var evet ve genel olarak hepsinede sıktım bulaşmasın diye ve sömek halindeler 4 aylık outdoor bitkisi içerken beni zehirliyecegi hiç aklıma gelmemişti öyle bir durum olurmuki rica etsem tohumsuzu etiketlermisin 37 bitki çöp olmasın

R

Ripley'sOG

Guest
Kanka direkt öldürür demiyorum sana ama sonuçta sen bunu tuketiceksin vucuduna giricek zararı var artık kullanma Tohumsuza sorana kadar bortu böcek işlerindede baya bilgili onu yakala

palaremzi

Yeni üye
Kanka direkt öldürür demiyorum sana ama sonuçta sen bunu tuketiceksin vucuduna giricek zararı var artık kullanma Tohumsuza sorana kadar bortu böcek işlerindede baya bilgili onu yakala
bir kere kullandım kırmızı örümcek ilacını onuda daha bugun yaptım yaprak biti ilacını ise 3 gün önce yaptım onuda bir kere yaptım tohumsuz u beni görcek mi be kanka ilk defa yapıyorum ve bu zamana kadar büyüttüm çare bulamazsam koyar bana gecem gündüzüm onlar oldu resmen

Kanka stres yapma kendine outdoorda haşere sorunları illaki oluyo ama büyütülecek bi sorun değil. Haşereler ortaya çıkınca onları yemek için böcekler arasında kavga başlar senin bitkiler 4 aylıksa bu kavgaya dayanabilecek hatta bütün savaşa dayanabilecek güçtedir. Bırak doğa senin için gerekeni yapsın zaten bitkin adam akıllı thc üretmeye başladıktan sonra senim bitkileri terk ederler yumurtalarını daha güvenli bi yere bırakmak için

Aemili31

Müptezel
Haşerelere karşı en iyi çözüm uğur böceği kankam bahçeye in topla toplayabildiğin kadar sal kızların üzerine dolansın dursunlar oralarda sevabada girersin :D

palaremzi

Yeni üye
Kanka stres yapma kendine outdoorda haşere sorunları illaki oluyo ama büyütülecek bi sorun değil. Haşereler ortaya çıkınca onları yemek için böcekler arasında kavga başlar senin bitkiler 4 aylıksa bu kavgaya dayanabilecek hatta bütün savaşa dayanabilecek güçtedir. Bırak doğa senin için gerekeni yapsın zaten bitkin adam akıllı thc üretmeye başladıktan sonra senim bitkileri terk ederler yumurtalarını daha güvenli bi yere bırakmak için
kanka benimki erken sömeklendi nedense şuan hasata hazır 7 tane var ve böceklerde bunlarda kendi kendime bunalıma girdim aksi gibi birde acemiyim ne yapacagımı bilmiyorum 4 aylık kanka bitki eylül sonu sokecem hepsinide yeter 6 ay olmuş olacak

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!