Yaprak kıvrılması

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Yapraklar yukari dogrrumu kivriliyor yoksa asagi dogrumu? Asagi dogru pence gibi ise ve bitki koyu yesil ise Nitrojen cok fazla vermissin bitkiye, Eger yukari dogru ve sagliksiz bir yesil ise sicak sitresi yapmistir bitki. Bu tarz konularda resim koyarsaniz daha yardimci olabiliriz.

Kan222

Yeni üye
Cvp: Yaprak kıvrılması

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Yapraklar yukari dogrrumu kivriliyor yoksa asagi dogrumu? Asagi dogru pence gibi ise ve bitki koyu yesil ise Nitrojen cok fazla vermissin bitkiye, Eger yukari dogru ve sagliksiz bir yesil ise sicak sitresi yapmistir bitki. Bu tarz konularda resim koyarsaniz daha yardimci olabiliriz.
15601710269031451968751.jpg
" />

Yeni aldığım klonlar 4. Günündeler fakat yapraklarda küf mü diyim ne diyeceğimi bilemediğim lekeler oluştu sorun olur mu acaba??

Nightblue00

Yeni üye

Ustam fotoğraf ekleyemiyorum 500 kb diyor fotoğraf boyutuna yükleyemiyorum içe doğru kıvrılmış ustam yardımcı olun lütfen

Nightblue00

Yeni üye
Acaba sıcaktan mı kanka cob led kullanıyorum havalar çok ısındı kabin içi sıcaklık 32 lere kadar çıkıyor stresten dolayı diye düşünüyorum fakat sıcaklığı düşüremiyorum ne yaptıysam cevap için sağol kanka ..

Nightblue00

Yeni üye
https://ibb.co/nPq9MgL buyrun arkadaşlar resimde burda yardımlarınızı bekliyorum

https://ibb.co/sPLshqr bugün gün ışında çekilmiş fotoğrafı

muhayyer

Yeni üye
selam kanka,

Bitkin saglıklı görünüyor, yaprak kıvrılmaları sıcaklıktan diyebilirim. 32 dereceler çok yüksek, bitki min 19 max 29 da saglıklı büyür, daha fazla stres yaşatmadan sıcaklığı düşürmelisin. Yazık olmasın bitkiye.

İyi forumlar.

Nightblue00

Yeni üye

Sıcaklığı nasıl düşürebilirim sizce bana bi fikir verirmisiniz ne yaptıysam düşüremedim fan sistemim çok kuvvetli fakat hala sıcaklık aynı ve düşmüyor malum havalarda çok sıcak

Sıcaklığı nasıl düşürebilirim sizce bana bi fikir verirmisiniz ne yaptıysam düşüremedim fan sistemim çok kuvvetli fakat hala sıcaklık aynı ve düşmüyor malum havalarda çok sıcak
Aynı sorunu ben yaşıyorum şu an tek çare klima gibi görünüyor ama çok masraf sen bir şey yapabildin mi kankam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • istr istr:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Tr@cyaLı Chat bot:
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    **** *** **** ******** ****** **** ****** **** ********* ****** ***** ****** ****** ****** ********
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ********** ********** ***** ****** ***** ******* ******* ****** *** ******** **** **
    +1
  • Tr@cyaLı Tr@cyaLı:
    ******** ***** ** hahahahahahahaha**********
  • istr istr:
    ***** **** ***** ******** ***** ******* **** *** ***** **** *** **** ******** ****** **** ****** **** ********* ****** ***** ******
    +1
  • istr istr:
    ******* hahahaha****** ********* *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ******** ****** ******** ** ******* hahahaha* ***** ****** **** ******* hahahaha* *** ****** ********** *** ******** ********** ********** ***** ****** ***** ******* ******* ****** *** ******** **** **
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ******** hahahaha hahahaha* ***** ********** ******* hahahaha****** ********* *********
  • VendettaX VendettaX:
    hahahaha *** ** hahahahahahahaha*
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** ***** hahahaha*** ****** **** ** ******** **** ***** ********** ********** ******
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ****** ***** ******* ** **** ********** ***** ******* ******** ****** **** ********* ********* ** hahahaha *** ** *
  • VendettaX VendettaX:
    ********* ******** ****** **
  • Night owl Night owl:
    **** ** **** ** ****** ****** **** ****** ** ** ** ********* ******** ****** **
  • Night owl Night owl:
  • VendettaX VendettaX:
  • L lityum:
    ****** ***** ** ******** ******** hahahaha**
    L lityum: ****** ***** ** ******** ******** hahahaha**