Yaprak parcalanmasi

secretBud

Yeni üye
Beyler s.a.
Bitkiler 23. Gününde gayet iyi gidiyordu. 1hafta önce calmag verdim gubreyide 2 gun ince verdim. Forumda bulamadm değişik bi sknti var yorumlarinizi bekliyorum.
3x ww xxl auto
1x amnesia xxl auto
Toprak biobizz allmix

JAPANESE

Üye
Aynı sorun bende de mevcut hala geçmiş degil şuan calmag verip ışığı kapattım . Gözlemleyecegim

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Beyler s.a.
Bitkiler 23. Gününde gayet iyi gidiyordu. 1hafta önce calmag verdim gubreyide 2 gun ince verdim. Forumda bulamadm değişik bi sknti var yorumlarinizi bekliyorum.
3x ww xxl auto
1x amnesia xxl auto
Toprak biobizz allmix
Kanka yapraklarin altina büyütecle baksana, Orada olamamasi gerek bir seyler görecekmisn ve ayni beyaz lekeler orada da var mi?

Organik

Kıdemli Üye
Sağlık konusunda hiç bir problem yok toprağa deydiyse belki ufak bir böcek sıkıntısı yaşamış olabilirler içeride muhakkak ufak sinekler mevcuttur o kadar olur diyelim gelişimi gözlemle sana önerim yapışkan sarı kapıtlar var 1 tane bulundur içeride bi bak bakalım böcekten yana sıkıntı varmı yapışır kalır zaten bol bol hasatların olsun şimdiden ^^

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Kanka yapraklarin altina büyütecle baksana, Orada olamamasi gerek bir seyler görecekmisn ve ayni beyaz lekeler orada da var mi?
hocam o yapraklara büyüteçle bir bakıver ama dilerim örümcek olmaz eğer öyleyse hemen ayır diğer çiçeklerinden iyi tanırım o beyaz lekeleri seni korkutmayayım ama hemen bir bak kardeşim...

Ü

Üye silindi 24689

Guest
Kanka sen hemen bir neem azal siparisi ver simdi lazim olmasada elinin altinda bulunsun.
Hamzaazmah hin dedigi gibi kirmizi örümcekse hemen ilaclaman lazim.

secretBud

Yeni üye
Ufak dertlermis bunlar orumcek goremedim ama bugun hps ışık ustune düştü 2 bitki yandı baya kurtulurmu burdan

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****