Yaprak sararması

Btu67

Yeni üye
Bitkimin alt yaprakları iyice sararıyor 2 gün önce ph ayarlı su verdim plagron min ph düşürücü kullanıyor 1 damlaso bile 1.00 kadar düşürebiliyor öncelikle kullanan var mı bilmek isterim bitkim bu şekilde
212E82D3-00BF-466C-9F9E-3C173A32F159.jpeg6D2A050C-B561-45A6-B714-17CB9A71F6F3.jpeg

Btu67

Yeni üye
Senin sorunun ph sıkıntısı ph ı çok düşük yapıyorsun 6.5 e ayarla
Olabilr kanka en son verdiğimde biraz fazla düşürmüş olabilirim anlamadım millet ph düzenleyiciyi şarış şarıl sıkıyor 2 damla atıyor 7.5 den 5.3 4 lere iniyor bir damla bir damla ozaman

Vedoo

Kıdemli Üye
Kardeşim boş ver milleti bütçen var ise bu işi yapacak isen iş derken kaliteli ot içeyim der isen bu sıkıntılar dan kurtulma istiyorsan. A.n hübre kullanmanı öneririm adam gibi gübre olsa hiç uğraşmazsın ph ayarı ile. A.n kullanınca tek sorun hasatta Flush yapman gerek yoksa tadı acı buruk olur sömeğin. beni dinle A.n gübre al.

Btu67

Yeni üye
Kardeşim boş ver milleti bütçen var ise bu işi yapacak isen iş derken kaliteli ot içeyim der isen bu sıkıntılar dan kurtulma istiyorsan. A.n hübre kullanmanı öneririm adam gibi gübre olsa hiç uğraşmazsın ph ayarı ile. A.n kullanınca tek sorun hasatta Flush yapman gerek yoksa tadı acı buruk olur sömeğin. beni dinle A.n gübre al.
Şuan yapma şansım yok kanka malesef başka sefere denerim ama normalda biobiz canna gübreleri kullanıyorum işte

Vedoo

Kıdemli Üye
ben acemilik Time's lerim de bilseydim eskiden yani... Bio bizz nin mk gübre gibi bi ton bitki öldü outdoor için geçerli bu. A.n on numara ph ı ayarlayan sağlam istikrarlı Ani etkili gübre He bir revive var ölüyü dirilttiğini dimdik yaptığını gördüm. keşke bu sene erken alsaydık 11bitkim ölmezdi.

Btu67

Yeni üye
ben acemilik Time's lerim de bilseydim eskiden yani... Bio bizz nin mk gübre gibi bi ton bitki öldü outdoor için geçerli bu. A.n on numara ph ı ayarlayan sağlam istikrarlı Ani etkili gübre He bir revive var ölüyü dirilttiğini dimdik yaptığını gördüm. keşke bu sene erken alsaydık 11bitkim ölmezdi.
Benim iki bitkim var bunlar balkonda saksıfa 14 lite baştan beri dediğim gübreleri veriyorum daha kullanamam herhalde onu. biraz baktım baya etkisi varmış şuan mesela dibteki yapraklar sararıyor düşüyor yaprak kalitesi düşüyor an de o sorunu kaldırıyormuş mesela yaprak kalitelisi hasatıda etkiliyormuş bende yeniyim daha ilk growu

Vedoo

Kıdemli Üye
A.n iyi revive hasta bitkiye veriliyor soğuk sıcak çok gübreleme susuz öok vitaminsiz kalma işi için. benimkiler soğuktan yandı. Kim uğraşacak bio bizz ile evimde değil bitkikerim ph ı ölçüyorum kaliteli cigazım var dandik hiç bir şeye para harcatmam harcamam.

Metgen7

Kıdemli Üye
Ben de a/n kullanıyorum ama dengelemiyor o iş dümen arkadaşım ext up down kullanacaksın mecbur. :)

Vedoo

Kıdemli Üye
5.8 e kadar düşürüyor. ama az kulkanırsan düşürmez litreye 2 ml falan düşürmüyor doğru düzgün 5litreye 25 ml connoisseur bloom... 10 ml big bud... 10 ml nirvana 10 ml bud factor x bazen 10 ml de revive karıştırıyorum nasıl olmayacak..? on numara oluyor az kullanırsan dengelemiyor çünkü. cihaz da var kaç kez ölçtüm denedim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********