yaprakları budamadan kurutsak olmazmı?

Makalive

Yeni üye
selam kankalar sömekleri dallarından kesip ayırdım fakat yaprakları budama işi çok zor geldi bana budama makasımda yok. Yaprakları kesmeden asıp kurutsam olurmu? Birde kurutacağım yer zifiri karanlıkmı olacak?

getmehigh

Yeni üye
Cvp: yaprakları budamadan kurutsak olmazmı?

olur kanka. buradan daha fazla bilgi bulabilirsin

https://www.growweedeasy.com/trimming

weedtohumsuz

Yeni üye
Dostum gömlek askısına asıp karanlık ortamda.
Yaprakları buda kurudukça çok eline gelecek.
Ayrıca işlemleri eldivenle yap lateks olursa daha mantıklı olur thc ellerine gelipte malı ziyan etme.
inan faydasını görürsün

Flyex

Yeni üye
Arkadaşlar peki gelişim donemi bittikten sonra ciceklenmeye geçerken bitki yi ne kadar budamaliyiz tertemizmi yapmalıyız

Kasabali

Yeni üye

Flyex' Alıntı:
Arkadaşlar peki gelişim donemi bittikten sonra ciceklenmeye geçerken bitki yi ne kadar budamaliyiz tertemizmi yapmalıyız

Ben de merak ediyorum bunu

Ufuk33

Yeni üye
Arkadaslar yokmu bizi bilgilendircek indoorda 30 gunluk bitkiyi budamaya nereden baslicamizi anlqticak gostericekc?

Konyak

Yeni üye

Ufuk33' Alıntı:
Arkadaslar yokmu bizi bilgilendircek indoorda 30 gunluk bitkiyi budamaya nereden baslicamizi anlqticak gostericekc?

Asla sömek dallarından budama yaprakları aksi halde alacagin veririmi dusurursun, sadece ışığa engel olan alttaki fan yapraklarını kopar ama ışığı engellemiyosa koparma bitki ciceklenirken ordan enerji vitamin topluyor bu da hasada yansıyor yani budamayi sadece en alttaki ışık görmeyen sömek dallarını budamalisin ki enerji tepe someklere çıksın ki hasar artsın

Vedoo

Kıdemli Üye

Makalive' Alıntı:
selam kankalar sömekleri dallarından kesip ayırdım fakat yaprakları budama işi çok zor geldi bana budama makasımda yok. Yaprakları kesmeden asıp kurutsam olurmu? Birde kurutacağım yer zifiri karanlıkmı olacak?

Canım benim düşünsene Üzümü daldan kopardın Yaprağı ile yiyorsun... üzüm ayrı lezzette yaprak farklı. normal küçük makas ile kes hem erken kurur... Karanlık nem olmayan yere as kurut. hava sürkilasyonu olsun taze hava giren bir yer iyidir canım.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • lavrens lavrens:
    ***** ********* ****** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ******* hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha ****** ***** * hahahaha *** **** ****** **** ****** *****
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha* ** * ** ******* ******* ** ***
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ** ******* ******** ***** *** ***** ***** ********** ********* ***** ******* ******* ** * ** **** ******* *** *** ****** ** ********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
    T Turco: hahahaha *****