Yaprakların yukarıya doğru kalkması

Mübarek

Yeni üye
Cvp: Yaprakların yukarıya doğru kalkması

bro sorunu bilmiyorumda nasıl o küçük şekilde bırakıp sömeklenmeye soktun bro

erdokush

Yeni üye
morarma olayı ısının düşüklüğünden olabilir kanka ve şöyle bi durum daha var bitkin şuan ufak olduğu için o etrafındaki yapraklar ışığa doğru yönelicektir illa sömek yukarı yönlencek değil ya yaprağın öyle bi olayı var hareket edebildiği için ışığa sömekte öyle muhabbet yok bi onun dışında yaprak sararması falan varsa gübreden falan olabilir başkada bi sıkıntı çok yok gibi geldi bana belki daha detaylı yorum gelir

Relaxbaby54

Yeni üye
Knka naptin bea o canim bitki o topraga ekilmez gozunu seven fidanci falan yokmu cevremde mil toprak olacak yada torf yada git kokovit al torfle karistir falan bi an once topragini degistir lanet topraktir knka o sakin o toprakta buyukme he buyur buyumez degil ama cok yavas buyur camur toprak o ben mesela yagmur yagdimi yururum ayagimdaki camur buyurde buyur cikmaz ayaktan

https://i.hizliresim.com/9m0WAO.jpg

Gunun en tuaf tohumu kaybolan kan bulundi?

Simtozu

Üye
Benim gözlemlerime göre bitki boy atarken yaprakları yukarı diker yaprak uçları iyice kıvrılırsa ve ince yanığı varsa gübre sorunu yaşıyorsun demektir. Gün ışığın yetersiz kaldığı için tek bi kafadan hasat alıcaksın belliki 10 gram verir vermez biz yine içimizi umutla dolduralım bitkiye naparsan yap banamısın demez yinede gelişimini bir şekilde tamamlar sana yemin ediyorum ortadan ikiye yardığım ağaç vardı öyle hırs yapmışki gelişim döneminin yarısında kırılmıştı eğitirken tam 3 kafadan 15 gram sigara aldım umudunu sakın kaybetme biliyorum moral bozucu fakat bebek gibi bak ama bebeğide rahat bırak demişler :))

Benim gözlemlerime göre bitki boy atarken yaprakları yukarı diker yaprak uçları iyice kıvrılırsa ve ince yanığı varsa gübre sorunu yaşıyorsun demektir. Gün ışığın yetersiz kaldığı için tek bi kafadan hasat alıcaksın belliki 10 gram verir vermez biz yine içimizi umutla dolduralım bitkiye naparsan yap banamısın demez yinede gelişimini bir şekilde tamamlar sana yemin ediyorum ortadan ikiye yardığım ağaç vardı öyle hırs yapmışki gelişim döneminin yarısında kırılmıştı eğitirken tam 3 kafadan 15 gram sigara aldım umudunu sakın kaybetme biliyorum moral bozucu fakat bebek gibi bak ama bebeğide rahat bırak demişler :))

ganjair

Yeni üye
Cvp: Yaprakların yukarıya doğru kalkması

Relaxbaby54' Alıntı:
Knka naptin bea o canim bitki o topraga ekilmez gozunu seven fidanci falan yokmu cevremde mil toprak olacak yada torf yada git kokovit al torfle karistir falan bi an once topragini degistir lanet topraktir knka o sakin o toprakta buyukme he buyur buyumez degil ama cok yavas buyur camur toprak o ben mesela yagmur yagdimi yururum ayagimdaki camur buyurde buyur cikmaz ayaktan

https://i.hizliresim.com/9m0WAO.jpg

Gunun en tuaf tohumu kaybolan kan bulundi?

BULUNDİ HAHAHHAHSAHASHASH

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
    H happyworld: hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * *****...