yapraklar ile ilgili bir sorun var yardımcı olur musunuz

ThisİsTheWay

Yeni üye
kabini nemli tutamıyorum ondandan da kaynaklı sanırım nem makinem falan yok
hocam kabinin içine sıcak ıslak havlu koy sıkılmış şekilde. Işığın üzerine tabla aliminyum tabaka vsaire gibi bişeyin üstüne koyarsan daha guzel nem yapar tazele sureklı o havluyu. onun dışın da merak ettiğim husus cal mag kullanıyor musun bitkin sanki cal mag istiyormuş gibi bi eda verdi ben de tam emin olamadım kaçıncı gunundesın veg ın ne verdın gubre olarak?

hocam kabinin içine sıcak ıslak havlu koy sıkılmış şekilde. Işığın üzerine tabla aliminyum tabaka vsaire gibi bişeyin üstüne koyarsan daha guzel nem yapar tazele sureklı o havluyu. onun dışın da merak ettiğim husus cal mag kullanıyor musun bitkin sanki cal mag istiyormuş gibi bi eda verdi ben de tam emin olamadım kaçıncı gunundesın veg ın ne verdın gubre olarak?
bio grow kullandım 2-3 kez falan boş sulama attım 2 kez falan şimdi tekrar devam edeceğim bio growdan

ThisİsTheWay

Yeni üye
bio grow kullandım 2-3 kez falan boş sulama attım 2 kez falan şimdi tekrar devam edeceğim bio growdan
bi boş bi dolu şeklin de git tablo da yazan değerin biraz altın da vermeye çalış bitkini yakma yapraklardan takip et başlangıç orta ve son olucak şekil de 3 döneme ayır bloom ve veg i veg de ne kadar kalıcaksa tablo da verilen miktarı 3 e böl kademe kademe süresine göre 3 bölüm de verip bitir bloom da aynı şekil de
dumanın bol olsun

bi boş bi dolu şeklin de git tablo da yazan değerin biraz altın da vermeye çalış bitkini yakma yapraklardan takip et başlangıç orta ve son olucak şekil de 3 döneme ayır bloom ve veg i veg de ne kadar kalıcaksa tablo da verilen miktarı 3 e böl kademe kademe süresine göre 3 bölüm de verip bitir bloom da aynı şekil de
dumanın bol olsun
tamam teşekkürler şu an renkleri böyle yeni yaprakların sorun nedir https://ibb.co/m6MTdxv

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **