Yapraklar kendini salıyor

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Sulayınca duzeliyorsa sikinti yok cok sulamaktansa az sulamak daha iyi bi tık sulama zamanini kisaltabilirsin veya su miktarini artirabilirsin

Ü

Üye silindi 36700

Guest
Yapraklar kendini salıyor sebebi nedir nasıl bir önlem almalıyım,kök çürümesinden korkuyorum
Sulamayı 3,4 günde 1,5 litre olarak toprak kurudukça yapıyorum boş sulamalarda acti Vera algamic ve calmag veriyorum
gübre ışık nem durumun nedir toprağın ne sıcaklık kaç derece kaç derece oynuyor ışık kapalı ve açıkken hiç flush atıyor musun ve kimyasal gübre kullanıyor musun

gübre ışık nem durumun nedir toprağın ne sıcaklık kaç derece kaç derece oynuyor ışık kapalı ve açıkken hiç flush atıyor musun ve kimyasal gübre kullanıyor musun
Knka gübre biobiz indorpack toprak da biobizz kullanıyorum ışık 20000 lux alıyorum 50 cm uzaklıkta bitkiye
Sıcaklık 25-28 arası nem 50,60 arası
Flush atmadım hiç bu zamana kadar
Kimyasal gübre olarak calmag kullanıyorum an serisi

Ü

Üye silindi 36700

Guest
Knka gübre biobiz indorpack toprak da biobizz kullanıyorum ışık 20000 lux alıyorum 50 cm uzaklıkta bitkiye
Toprağın biobizz ne all mı light mı gübreyi kaç güne bir veriyorsun

Ü

Üye silindi 36700

Guest
Bir flush at belki besin kilitlenmesi yaşamış olabilir belki bir böcek dadanmıştır

Grow Muhabbetleri
Help Users
    T terbiyeligunahkar: hahahaha **** *** **** hahahaha **** *** ******** ******* ***** **** ********...