Yapraklar kuruyor ve bitkilerim ölüyor acil yardım kankalar

Pentagram76

Yeni üye
Kankalar günaydın 33 günlük auto silverlerim var son 12 gündür böyle yapraklar kuruyup renkleri değişiyor ve yeşil şer orta kısımlarda açık yeşile kaçıyor

Grower00

Üye
Kankam 20 altına düşmez 30 üstüne çıkmaz yani sabit bu ikisi arası
Moruk aşırı azot yükşemişsin fotofan gördüğüm kadarıyla “N p k kısmındaki N yi fazlasıyla gömmüşsün bitkiye oda yakmış çiçeklenmeye yakın zamanda toparlıcanı düşünüyorum . Bundan sonraki birkaç sulamanı sadece suyla yapmanı öneririm yapraklar daha iyi gözükmeye başladığında azar azar yükselterk blooma saglıklı girebilirsin bol şans.

Pentagram76

Yeni üye
Gübre ne veriyosun kaç lt ye kaç ml ve saksın kaç lt
Üstadıııım öncelikle çok haklı olabilirsin aşrı bir gübre yaptığımı düşünüyorum ilk haftalarda bide coco da yetiştiriyorum ilkkez toprak olmadığı için tribe girdim 7 litre saksı advanced nutritions connohoiser grow a b kullanıyorum ayrıca aynı firmadan Call mag big bud ve nirvana kullanıyorum ekstra sıvı silikon

Pentagram76

Yeni üye
Üstadıııım öncelikle çok haklı olabilirsin aşrı bir gübre yaptığımı düşünüyorum ilk haftalarda bide coco da yetiştiriyorum ilkkez toprak olmadığı için tribe girdim 7 litre saksı advanced nutritions connohoiser grow a b kullanıyorum ayrıca aynı firmadan Call mag big bud ve nirvana kullanıyorum ekstra sıvı silikon
Şu aralar 1 litre su saksı başına 3 günde bir gübreler değişmekle beraber 2 4 ml arası ağaç başı

Grower00

Üye
Çok veriyosun an gübreleri sentetik o yüzden baya etkililer ml leri düşür hatta çiçekler kendine gelene kadar gübre verme saksında ufak birkaç yıkama sonrası toparladıgını gör ve öyle düşük ml lerle devam et

Grow Muhabbetleri
Help Users
    kushspirit kushspirit: ****