Yapraklar ne diyor sorun nedir

Yesil888

Ordinaryüs
Bitkinde tripse denilen bir zarali var, bak forumlarda bu konuda ne yapmam gerekli var. Cok yazdim bu konuda.Cok ilerlemis, ilk beyaz lekeleri gördünde danismalidin.Bulursan forumlarda caresini bitkin kurtulur.

Yesil888

Ordinaryüs
Resim süresini uzatmamissin, resimler silinmis. Tabiki bulasici,bütün bitkileri yiyip bitirecek o zararlilar. Tedavisini yazdim , ama inan bana senin icin degil, bitkiler icin. Tembellik yapan hasat alamasin, sikintiyi yazmistim, tedavisi forumlarda var dedim, bitkilerin insallah diki tumamislardir.Bu tedaviyi uylamak icin acele et, yoksa alirsin ücün birini.
Aktardan neem yagi al, 1 lt suya 1 tatli kasigi sivi sabun, 2 tatli kasigi neem yagi(tesbih agaci tohumu yagi) karistir toprak ve yapralarin alti dahil bitkinin her tarafina , 3 gün ara ile en az 3 kere sik. Yada netten neemazal al, 1 lt suya 5 ml karistir ve yazdigim gibi uygula.

Yesil888

Ordinaryüs
istersen biz de senin sorunlarında pişmen için yardım etmeyelim biraz kıvrandıralım..ne dersin hoş olur mu?
Kanka ben sorun yasamiyorum, sorun yasama devresini coktan astim, sakin bana götü kalkmis deme. Ben ögretmetmek istiyorum, bu forumda cok usta yok, Ben istiyorum ki benim gibi bu ise gönül verenler bir daha hic torbaciya düsmesin. Bilmem anlatabildim mi?Zorlalarsan kendin ögrenir ve bagimsiz olursun. Ögren ve bagimsiz ol diye kivrandirdim, sonucta sikintiyi ve tedaviyi yazdim, ögrensen kötü mü? @Mertali54 nasil yorum yazmisim. :)

Son düzenleme:
A

aggressive

Guest
Kanka ben sorun yasamiyorum, sorun yasama devresini coktan astim, sakin bana götü kalkmis deme. Ben ögretmetmek istiyorum, bu forumda cok usta yok, Ben istiyorum ki benim gibi bu ise gönül verenler bir daha hic torbaciya düsmesin. Bilmem anlatabildim mi?Zorlalarsan kendin ögrenir ve bagimsiz olursun. Ögren ve bagimsiz ol diye kivrandirdim, sonucta sikintiyi ve tedaviyi yazdim, ögrensen kötü mü? @Mertali54 nasil yorum yazmisim. :)
iyi de buranın amacı insanları kıvrandırmak değil ki?

Yesil888

Ordinaryüs
Haklisin kanka buranin amaci kivrandirmak degil, ögretmek, iste bende ögretiyorum. Inan bana bu kizginligim sana denk geldi, yoksa seni tanimam etmem. Kankalar günü kurtardimi isleri tamam, ben öyle düsünmüyorum, günü degil bütün grow hayatini kurtar.

A

aggressive

Guest
kimi senin gibi düşünür kimi günlüğümü çıkarayım der..yeni insanların hevesini kırmamak lazım..

Yesil888

Ordinaryüs
kimi senin gibi düşünür kimi günlüğümü çıkarayım der..yeni insanların hevesini kırmamak lazım..
Tabiki kanka, sana yazdim amacim heves kirmak degil, buradaki kankalarin, ki burayi bulmuslar, torbaciya bir daha düsmesinler. Sen simdi hic vakit kaybetmeden yazdigim receteye göre bitkilerini kurtar.

Yesil888

Ordinaryüs
Yükleme bana bu kadar, ben kötü bür sey yapmadim, eger istemiyorsan YOK SAY beni is bitsin.

A

aggressive

Guest
Yok ben istemedim reçeteyi ben sadece arkadaş için sarfettiğin kıvransın sözünden rahatsız oldum.Bu kadar agresif olma bende kötü birşey söylemedim.

Yesil888

Ordinaryüs
Yok ben istemedim reçeteyi ben sadece arkadaş için sarfettiğin kıvransın sözünden rahatsız oldum.Bu kadar agresif olma bende kötü birşey söylemedim.
Kivransan ki ögrensin. Nokta. Ben ve benim gibi bu isten anlayan cok kanka var veya yok bu forumda. Inan hepsi benim gibi düsünüyorlar.Kankalar ögrensin. Bak KANKA diyorum.

A

aggressive

Guest
seninle aynı fikiri paylaşmayanı yok sayıyor veya farklı fikirlere tahammül edemiyorsan ne diyeyim seninde dumanın bol olsun :D

Resim süresini uzatmamissin, resimler silinmis. Tabiki bulasici,bütün bitkileri yiyip bitirecek o zararlilar. Tedavisini yazdim , ama inan bana senin icin degil, bitkiler icin. Tembellik yapan hasat alamasin, sikintiyi yazmistim, tedavisi forumlarda var dedim, bitkilerin insallah diki tumamislardir.Bu tedaviyi uylamak icin acele et, yoksa alirsin ücün birini.
Aktardan neem yagi al, 1 lt suya 1 tatli kasigi sivi sabun, 2 tatli kasigi neem yagi(tesbih agaci tohumu yagi) karistir toprak ve yapralarin alti dahil bitkinin her tarafina , 3 gün ara ile en az 3 kere sik. Yada netten neemazal al, 1 lt suya 5 ml karistir ve yazdigim gibi uygula.
Yeniledim resimleri sağol hocam ilgilendiğin için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ***** *** ** ****** ******* *** ******* ********* ** ******* *** ***** ******
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******** **** ** *** **** *** hahahaha****** ******** ****** ******* ** ********** ***** ******** ** ********** ********** ****
  • Emmy Emmy:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ********** hahahaha ***** ******** **** ** *** **** *** hahahaha*
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******** ***** hahahaha*** ***** *** ** ****** ******* *** ******* *********
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ***** *** **** hahahaha**** ***** ** ********* ********** *** ******* ***** ** ***** *** * ******** ******* * **** ****** *** ******* ********* ***** ***** ********** **** ***** ******* **** ******* ******* *******
  • Emmy Emmy:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******* *** ********* ********* hahahaha* **
    +1
  • Emmy Emmy:
    hahahaha ****** hahahaha** ******* hahahaha* *** ********* ********* hahahaha* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ******** ***** ********** ******** ****** ******* ***** *** *** ********** **** ***** ********* ****** hahahaha ******** ********* *** ****** *** ********** ***** **** ****** ***** ********** hahahaha*
    +2
    ***** ******* ***** ******* *** ***** *** **** hahahaha ******
    **** ****** ***** ******** hahahaha* ****** ********* * ******* ***** *** *** **** ********* ***** * ****** ******* hahahaha ********* * ** ****** *** hahahaha** ******** ***** ********** ******** ****** ******* ***** *** *** ********** **** ***** ********* ****** hahahaha ******** ********* *** ****** *** ********** ***** **** ****** ***** ********** hahahaha*
    +1
    *** ********* ***** *** ****** ******* hahahaha* ***** ***** **** ****** ***** ******** hahahaha* ****** ********* * ******* ***** *** *** **** ********* ***** * ****** ******* hahahaha ********* * ** ****** *** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • lavrens lavrens:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** *** *** ***** ****** ******* ***** ********* ******** *** hahahaha*** **** ********* **** ******* ***** **** **** ** *******
  • lavrens lavrens:
    ******** ********* *** ****** ********* ***** ******** ********* ***** *** ******* *** **** ******** ********* ********** ***** ******* **** ** ***** ******* ******* *********
    lavrens lavrens: ******** ********* *** ****** ********* ***** ******** ********* ***** *** ******* *** ****...