yapraklar sarı benekler,kuruma ve yeni gelen yapraklardada aynı sorun

Ea64

Üye
WhatsApp Image 2020-07-15 at 20.02.45 (1).jpegWhatsApp Image 2020-07-15 at 20.02.45 (2).jpegWhatsApp Image 2020-07-15 at 20.02.45.jpegWhatsApp Image 2020-07-15 at 20.02.46 (1).jpegWhatsApp Image 2020-07-15 at 20.02.46 (2).jpegWhatsApp Image 2020-07-15 at 20.02.46 (3).jpegWhatsApp Image 2020-07-15 at 20.02.46 (4).jpegWhatsApp Image 2020-07-15 at 20.02.46.jpegWhatsApp Image 2020-07-15 at 20.02.47 (1).jpegWhatsApp Image 2020-07-15 at 20.02.47 (2).jpeg

dostlar bitki 3 hafta boyunca çeşme suyu ile sulandı malumunuz gübre siparişini ekonomik sebeplerden ötürü veremedim
bitki balkonda 6 saat güneş alıyor daha sonrasında 12 saat de kabine alıp orda ışık veriyorum.
1 hafta önce gübrelerim geldi bloom,grow,root ve cal-mag bende geçtiğimiz bir hafta içinde sulamada hem ph ayarı yaptım hemde sıvı gübreleri kullandım. cal-mag te verdim. ama bu bir hafta içinde bitkinin sarı benekleri ve kuruması artmaya başladı ve tepedeki yeni gelen yapraklara da sıçradı.
sevgili dostlar ne yapmamı önerirsiniz ?
flush mı atsam acaba sonuçta 3 hafta çeşme suyu ile suladım ?

kanka topragı bı yıkayıp besın vermeyı durdur bır sure takıp et bence. duruma gore basladıgındada daha az sevıyede vererek başla besin takviyesine. bıtkıyı 18 20 25 lık bır saksıya alabılırsen daha ıyı olur dıye dusunuyorum. dumanın bol olsun. flushlama yapıp 1 gun bekleyıp saksıyı degıstrebılırsın yenı topraklada kendını daha cabuk toparlar..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
    hahahaha***** ** ****** ****** ****** ********** ******* **** hahahaha* *** ***** ********* ****** ********* ******** *** ****** ****** hahahaha ** ********** **** ******** ******
    ****** ****** ****** ********* ********* hahahaha ****** **
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ****** ****** ***** **** ********* hahahaha ****** **** * ** ********** *****
    **** ****** *** **** ****** ********* ******** ********** ****** ****** ***** ***** **** ********** ******** ******
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahaha*** ******* hahahaha *** ******** *****
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    **** ********* hahahaha*** ********** ***** *** ****** ********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    *** ****** ****** ******** ******** *** ******* ********* hahahaha*** ********* hahahaha*** ********** ***** *** ****** ********
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* hahahaha****** hahahaha***** hahahaha* hahahaha
    +1
    ******** ***** ****** ***** **** ****** ********* ********** * ******** ****** *** *** ***
  • bandaleros bandaleros:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******** ***** ****** ***** **** ****** ********* **** ******** **** ****** ******* ** ***** ***** *********
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******** ****** ***** *** *** **** ***** ******* ****** ****** **** ******* ****** **
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* ****** ***** * ** ***** ******* ******* *** **** hahahaha ***** ***
    **** ******* ***** ***** ***** ***** *** ***** ******** ****** ***** *** *** **** ***** ******* ****** ****** **** ******* ****** **
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    ******* ****** **
    +1
    ***** *** ********** ***** ********* **** ******* ***** ********* ****** **
    +1
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahahahahahaha
  • BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞ:
    hahahahahahahaha