Yapraklarda çıkanlar ne

• Konbuyu başlatan Üye silindi 22921
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 23063

Guest
Kanka pistil adı o tüylerin. Çiçek üretecek olan organ yani. Bu aşamada carboload verebilirsin son iki haftasına kadar. Bitkiyi eğitebilirsin. Lst yapmanı tavsiye ederim.

Ü

Üye silindi 23063

Guest
Yok carboload basladım pardon overdrive 4 gun sonra baslıycam
Kanka bu aşamadan sonra ne verdiğine nasıl verdiğine dikkat et ekstra birşey yapmana gerek kalmaz. Temel gübreler + carboload ve overdrive var sanırım elinde. Onun dışında ne kadar tecrüben var bilmiyorum ama 3. haftada ben hst yapıyorum onu da değerlendirebilirsin ama ilk growlarınsa hiç girişme

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Kanka bu aşamadan sonra ne verdiğine nasıl verdiğine dikkat et ekstra birşey yapmana gerek kalmaz. Temel gübreler + carboload ve overdrive var sanırım elinde. Onun dışında ne kadar tecrüben var bilmiyorum ama 3. haftada ben hst yapıyorum onu da değerlendirebilirsin ama ilk growlarınsa hiç girişme
Hst?

Ü

Üye silindi 23063

Guest
Kanka high stress training diye bakarsan detaylı bilgi bulursun. Ama zaten sen auto yetiştiriyorsun pek tavsiye edilmiyor autolar için. Sadece bir bak ilerisi için fikrin olur. Basitçe lst mantısı yine amaç bitkiyi strese sokmak ama bunda daha yüksek strese sokuyorsun. Bunu da gövdeye onarılabilir hasar vererek yapıyorsun. Bitki hasarlı bölgeyi onarmak için oraya daha fazla enerji taşıyor

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Kanka high stress training diye bakarsan detaylı bilgi bulursun. Ama zaten sen auto yetiştiriyorsun pek tavsiye edilmiyor autolar için. Sadece bir bak ilerisi için fikrin olur. Basitçe lst mantısı yine amaç bitkiyi strese sokmak ama bunda daha yüksek strese sokuyorsun. Bunu da gövdeye onarılabilir hasar vererek yapıyorsun. Bitki hasarlı bölgeyi onarmak için oraya daha fazla enerji taşıyor
Eyvallah bro

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
  • N NoStressKush:
    ** ******** ** ***** ****** ** ****** **** ******* * **** ****** ***** ******* ***
  • S sharkek:
    *** ***** ****** * **** ** ******* *** **
  • S sharkek:
  • Coke Coke:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha ********* hahahaha* *****
  • Coke Coke:
    Coke Coke: ** *** ******* *****