yapraklarda biraz kıvrılma yukarı doğru

Yapraklar donuyor kanka içeriye doğru ışığı uzaklastirdim ama nasıl başka çözüm bulabilirim yardımcı olun ne olur

Aguş

Doktor
Öncelikle fotoğraf atmalısın ayrıca kabin boyun ışığın ne ışık periyodun nasıl nem ve sıcaklık ne durumda kabin boyun nedir bunları da yazarsan yardımcı olabiliriz

Kanka ışıkla bitki arası olcdugumde 25 cm ben onu 60 çıkardım ve toprağa 2gundur şu vermiyorum toprak dahada ıslak ve nemli sıcaklık 23 falan nemde 70 kanka

S

silas

Guest
bu 2 siteden birine yükle, altta verdiği linkleri hiç bir şey yapmadan posta yapıştır. Yapraklar donuyor ne demek ki kardeş anlamadım bir şey

Kanka

Administrator
Yönetici
Guncel growum bunu atma sebebım her probleme çok heyecanlanma endişelenme şuan gerçek problem yaşamadın ufacık bı ısı stresını bu denli buyutme kanka sakin ol biraz al bak buda benım kı
relax takıl bıraz bıtkın ölmez :D

Isı ölçerın ısıyı nereden ölçüyor ?

Kanka aşağa koydum saksilarin yanına
Ordan ölçüyor ne bileyim kanka ilk defa yapıyorum elime bulaştırmak istemiyorum

Kanka torbadan ilk çıkarıyorsun ya toprağı ondan az nemli ve versemde ne kadar şu vereyim gübre vereyim mi ne kadar koyayım gübreyi

Kanka

Administrator
Yönetici
Ölçümü bıtkının tepe noktasından yapmalısın 10 cm bıle farklı yerde olsa farklı sonuc verır
konu baslıgını duzenledım , acıl yardım lı konular kaldırılıyo genelde aklında olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Kanka Chat bot:
  • L lityum:
    ** hahahaha* ****** hahahaha
  • L lityum:
  • Houp53 Houp53:
    ******** ******* ********** ***** ******** ***** **** **** ** ** ***** ***** ***** **** ****** ******* ***** ********** ********* ****** ******** ****** ********** ** ******** ******** ******** ***** ********* hahahaha ***** ********** **** ***** ******** *******
  • L lityum:
    ***** **** hahahaha*
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ******** ***** ********** ******** ***** ****** ****** ***** **
  • Houp53 Houp53:
    ***** **** hahahaha********* ******
  • H happyworld:
    hahahaha *** ****** ****** *** ** ** ******** ****** ********** * ***** ********** ** * ***** ** hahahaha* ****** ** ******** **** *** ******** ****** ** ******* ********* **
  • S SuperKafa:
  • S SuperKafa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S SuperKafa:
    ****** ****** ******* ********** ** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ** ** ***** ** ***** ****** ******** ***** *******
  • S SuperKafa:
    ** hahahaha*
  • N next:
    **** ***** ** hahahaha
  • S SuperKafa:
    ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** ********* hahahaha*** ******** ********** *** hahahaha** *** ******* ** ********** *** *** ** ********* ********* ******* ********* ******* ********* ****** *** ******** ***** ********* *** hahahaha*** *****
    S SuperKafa: ***** ******* ********** ***** ****** ***** ******** ******* hahahaha* ** *********...