Yapraklarda Pençe sorunu

Merhabalar herkese,

Öncelikle bu benim ilk growum kendim güzel bir sistem kurmaya çalıştım ve ciddi anlamda çok fazla araştırma yaptım yerli yabancı sitelerde
2 adet AK-48 1 adet ...'s Farm Liberty Haze ektim 15 ekim tarihinde 23. günleri bugün AK-48 ile Liberty Haze'e aynı günlerde aynı miktarlarda sulama yapmama rağmen Ak-48'lerde marul görüntüsü var toprak iyice kurumadan su vermiyorum bu sorun başladığından beri (bugün 5. gün) belki başka bir şeyde olabilir diye sizinle de paylaşmak istedim.

Işık : 2 Adet Mars Hydro 1000W
Kabin: 120*120*200
Nem: %50-%60
Sıcaklık: Gündüz 26/28 Akşam 22/24
Hava Sirkülasyonu yeterli diye düşünüyorum 7/24 carbon filtre ve temiz hava girişi çalışıyor.
Işık : 18/6
Kullanılan gübreler : Sensi Grow AB, Sensi CalMagXtra, Tarantula, Voodoo Juice, B-52
Yapılan İşlemler : Topping 20. günde yapıldı. LST 22. Günde yapıldı
Not: LST Tam yapamadım gibi geldi siz nerdesiniz kankalar :D

Herkese Selamlar,

Byfendi

Kıdemli Üye
İlk resim Nitrojen toksidesi fazla kaçirmişsın sanirim..bir kaç sulama sade su ver.sonrasin da son versiginden daha az besin ekleyerek git. Başarilar.

Metgen7

Kıdemli Üye
Merhabalar herkese,

Öncelikle bu benim ilk growum kendim güzel bir sistem kurmaya çalıştım ve ciddi anlamda çok fazla araştırma yaptım yerli yabancı sitelerde
2 adet AK-48 1 adet ...'s Farm Liberty Haze ektim 15 ekim tarihinde 23. günleri bugün AK-48 ile Liberty Haze'e aynı günlerde aynı miktarlarda sulama yapmama rağmen Ak-48'lerde marul görüntüsü var toprak iyice kurumadan su vermiyorum bu sorun başladığından beri (bugün 5. gün) belki başka bir şeyde olabilir diye sizinle de paylaşmak istedim.

Işık : 2 Adet Mars Hydro 1000W
Kabin: 120*120*200
Nem: %50-%60
Sıcaklık: Gündüz 26/28 Akşam 22/24
Hava Sirkülasyonu yeterli diye düşünüyorum 7/24 carbon filtre ve temiz hava girişi çalışıyor.
Işık : 18/6
Kullanılan gübreler : Sensi Grow AB, Sensi CalMagXtra, Tarantula, Voodoo Juice, B-52
Yapılan İşlemler : Topping 20. günde yapıldı. LST 22. Günde yapıldı
Not: LST Tam yapamadım gibi geldi siz nerdesiniz kankalar :D

Herkese Selamlar,

İi günler usta
Bu pençeli yaprakların olma sebebi n gübresi nın fazla olması diye okumuştum N:azot :p

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Mordecai:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** *** ** hahahaha ***
  • Mordecai Mordecai:
  • ax-b ax-b:
    ********** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • ax-b ax-b:
    ***** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    +1
  • VendettaX VendettaX:
    *** ******** ** ****** * hahahaha** *** ***** ***** hahahaha ** ****** **
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ******** ****** ** **
  • 420x 420x:
  • Y yasopro2001:
    +1
  • A atılgan:
    ***** **** ******** **** ******** ****** ***** ***** ******** ******* ***** **** **** **** ******* ******** hahahaha***** ** **** ******* ********* ******* hahahaha ******* ********* *** ******** ******** ****** **** ******* ******* ******** *** ********** ** ******* ******* ******** ****** ******** ********** ***** ******** ***** hahahaha** ********* ******** hahahaha* **** hahahaha* ****** hahahaha hahahaha* **** ******* ****** ********* ******
    +1
  • A atılgan:
  • B badtrip420:
    ***** hahahaha ***** ***** ********* ***** hahahaha *********
  • A atılgan:
    hahahaha**** ******* **** *****
  • A atılgan:
    ****** ******* ****** hahahaha**
    +1
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
  • B badtrip420:
    ***** ********** ******** ***** ******** ********** ** ***** ***** hahahaha **
    B badtrip420: ***** ********** ******** ***** ******** ********** ** ***** ***** hahahaha **