Yapraklardaki sararmalar için fikrinize ihtiyacım var kankalar

Herkese iyi growlar. Kankalarım kızlar çiçeklenmeye girdikten sonra yapraklar sararmaya başladı. Azot çektiğini düşündüğüm için ilk başlarda fazlı takılmadım lakin sararmalar giderek artıyor. Işık 1000w hps sulama sıklığı da toprak kuruyınca suluyorum. Bir boş bir dolu yapıyorum. Gübre miktarı alıştıra alıştıra gittim şu anda tabloya uyuyorum. Çiçeklenme öncesi flush atıldı. Isı değeri 24-28 derece nem değerleri %40-%50
Fikirlerinize ihtiyacın var şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka bloomun başında cok enerji istemış bunu karşılayamamışsın ve sararmış ama şuan bu azota ıhtıyacı yok yanı napıyosan aynen devam et o sarı yapraklar ıyıce solsun oyle al yoksa uste sıcrar bol hasatlar

a-420

Müptezel
Herkese iyi growlar. Kankalarım kızlar çiçeklenmeye girdikten sonra yapraklar sararmaya başladı. Azot çektiğini düşündüğüm için ilk başlarda fazlı takılmadım lakin sararmalar giderek artıyor. Işık 1000w hps sulama sıklığı da toprak kuruyınca suluyorum. Bir boş bir dolu yapıyorum. Gübre miktarı alıştıra alıştıra gittim şu anda tabloya uyuyorum. Çiçeklenme öncesi flush atıldı. Isı değeri 24-28 derece nem değerleri %40-%50
Fikirlerinize ihtiyacın var şimdiden çok teşekkür ediyorum.
slm kanka genetık bılgısı ısık perıyodu nedır ph nasıl kontrol edıyosun ?

Benimde başıma geldi ben düzeltemedim sakin azot yuklemesi yapma ben yaptim sorun yasadim
kanka takvime uyuyorum tabloda ne yazıyorsa vermeye devam ediyorum. Hatta bir boş bir dolu yaptığım bir hafta da dolu zamanlarda bir tabloya bir de düşürerek gittim güzel sonuç almışlığım vardı bu growda başıma gelmeyen kalmadı :D

Calmag kes verme baya bir sure sararmalar bitki potasyum alamadigindan oluyor sistemdem nitrojen ve magnezyum fazla olunca potasyumu alamiyor sararip kuruyor

Ben de 2 bos sulama gitmeyi düşündüm reviveli ilk suda kesti 2 bos sulamyi calmag vereyim dedim bitki 2 gun yapraklar saldi flush attim eger sararmalar artarak devam ediyorsa benin yasadiklsrim ola bilir ilerlemez ise nitrojen cekiyor demektir

Ben de 2 bos sulama gitmeyi düşündüm reviveli ilk suda kesti 2 bos sulamyi calmag vereyim dedim bitki 2 gun yapraklar saldi flush attim eger sararmalar artarak devam ediyorsa benin yasadiklsrim ola bilir ilerlemez ise nitrojen cekiyor demektir
kanka eğer ilerleme olursa bakalım flush atarım ama sanmıyorum ya zaten kızların birkaç haftası kaldı

a-420

Müptezel
kanka genetik northern lights ph değerlerim genel olarak 6-7 arası ışık periyodu 24/0(oldum olası 24/0 gidiyorum)
işık periyodunu değişmelisinkanka bitkinin karanlıga ihtiyacıvar 24/0 çok sıkıntılı bi periyot ben denedim sıkıntı yasadım ve yasıyanlarıda gordum autoda olsa 18/6 ve 12/12 periyodunu kullanıyorum min. sorunla bitiriyorum tavsiye ederim dumanın bol olsun.

işık periyodunu değişmelisinkanka bitkinin karanlıga ihtiyacıvar 24/0 çok sıkıntılı bi periyot ben denedim sıkıntı yasadım ve yasıyanlarıda gordum autoda olsa 18/6 ve 12/12 periyodunu kullanıyorum min. sorunla bitiriyorum tavsiye ederim dumanın bol olsun.
Nasıl kanka autoda 12/12 yi ne zaman kullanıyorsun?

kankam dönerim artık yarın 24/0 a şu zamana kadar bir sorun yaratmadı ve hasata da çok az kaldı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Didrug Didrug:
    **** ******* ****** ***** ********* **
  • Emmy Emmy:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    *** ******** *** ******* **
  • Emmy Emmy:
  • Didrug Didrug:
    ****** ****** ****** *** ******** **** *** ***** *** *** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    * ** *** ***** ******** ********* **
    ********* hahahaha* ******** ** **** *** ****** **
    +1
  • Emmy Emmy:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ******* ******** **** ***** *** *** ** ***** ******* hahahaha****
    ******* ********* **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******* ******* ********* ****** ***** ****** ******* ***** ******* *****
    *** ***** ********* ******** ** hahahaha ******** ***** ******* ** **** **********
  • Emmy Emmy:
    *** ** ****** ********* hahahaha* *** ******* *******
    **** ***** *** ** ******* ********* hahahaha
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ***** *** ** ******* ********* hahahaha