Yapraklardaki sorun yardım lütfen ilk grow

1Duman

Yeni üye
Bitki 9 mayısta baş çıkardı mayısın 22 sinde gübre vermeye başladım 1 ml conniseur 1 ml tarantula 1 ml piranha 1 ml b52 1 ml sensizy verdim sonraki haftalar azar azar yükselterek devam ettim yaplardaki 1 kere topping yaptım lst ile dalları eğdim durum bu öneriniz varmı ustatlar günün 4 5 saati güneş vuran bir yerde

1Duman

Yeni üye
Kanka birşeyi atladık conneseur serisi benim bildiğim çok sert bi ana gübre ondanda olabilir bak besini kitlemişte olabilir 0,75 ml yap istersen dozu duruma göre arttırırsın
Hemen hemen şuan lt başına 2.5 ml veriyorum ana besinlerden conniseur dan tarantula ve pirhanna senszy kestim ana gübre ve b52 veriyorum sadece haftada birde calmag ile purpinatör ile terpinatör kullanıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha* ******* ** ********** ******* ******** ** ********** *** ***** *** ******* hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
    ****** **** hahahaha ****** ****** ** **** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Weeezzy Weeezzy:
    ****** hahahaha*** ** ********** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Weeezzy Weeezzy:
    * ***** hahahaha* ****** ** hahahaha* ********* ******* ********* ********** ******** ****** *** **** ** **** *****
  • Weeezzy Weeezzy:
  • H happyworld:
    ***** hahahaha* ******* ** ********** ******* ******** ** ********** *** ***** *** ******* hahahaha** **** ******** ******** *** ******* ********* hahahaha**** **** *** ** **** ******* * ***** ** *** ******** *** ****** *** ********** ******* ***** ***** ********** ***** ****** *** ****** ********* *** ******* hahahaha
    H happyworld: ***** hahahaha* ******* ** ********** ******* ******** ** ********** *** ***** *** *******...