Yaprakta sararma Hk.

speedymustafa

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar. Bu ara biraz çok yazıyorum foruma ama emek veriyoruz risk alıyoruz o yüzden birşeye değsin istiyorum. Bugün 13. Gün 12 lt saksıya taşıdım. Tang çizelgesi uyguluyorum. Ancak bir tanesinin yaprakta sararma farkettim sebebi nedir ?
Şimdiden teşekkürler

muptinho

Üye
Merhaba arkadaşlar. Bu ara biraz çok yazıyorum foruma ama emek veriyoruz risk alıyoruz o yüzden birşeye değsin istiyorum. Bugün 13. Gün 12 lt saksıya taşıdım. Tang çizelgesi uyguluyorum. Ancak bir tanesinin yaprakta sararma farkettim sebebi nedir ?
Şimdiden teşekkürler

Kanka aynısı benim bitkimdede olmuştu. Yeni yaprakların hepsi sağlıklı çıktı. Sararan yaprak bitki büyüdükçe kendiliğinden düşüyor. şu an 46 günlük hiçbi problemi yok gayet sağlıklı. Ama sararma dahada yayılırsa usta growerlara bi danış derim.

Son düzenleme:

Byfendi

Kıdemli Üye
Şimdiden teşekkürler

Kanka sanirim gübre vermişsin ve biraz fazla gelmiş yavrucağa. Bir dahaki sulamani sade ph ayarlanmis olarak vermeni öneririm.sonrakini ise bir tik azaltarak devam kanka. Hasatin bol olsun

speedymustafa

Yeni üye
Cal mag elimde yok .gerekiyorsa alırım. Hiç gübre vermedim. Sadece su veriyorum. Toprağım light mix. Suyun ph oranı 7,45. Toprağın ph oranını bilmiyorum maalesef.

S

silas

Guest
Topraktaki besinler alışma süreci, o yaprak komple sararsada kafana takacak bir durum yok. Bu dönemde sulamaya dikkat et yeter, ph 6,2-7 ayarlanmış suyla 10 cm çapında 2 günde bir 50-60 ml sulaman yeterli, toprak kuru olduğuna eminsen sulama yap.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********* **** hahahaha hahahaha**** ******* ****** ***** ****** *********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • L lityum:
    hahahaha* hahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha* hahahaha ** ***** *
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • L lityum:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahaha ****** ** ******** ****** *
  • L lityum:
  • L lityum:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ********* ********* ********* ** hahahaha** ****
  • L lityum:
    ****** ***** hahahaha ***** ********* ******* ***** ***** **********
  • L lityum:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ******* ***** **** ***** ******** hahahaha* *** ******* ******** ***** ********* ** hahahaha*** *** ** ******** *
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ********** hahahaha* * **** *** ***** ***** *** ******* **** *******
  • D dwc:
    **
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    *** ****** ****** ********* ******* ********* ** ******** ********* hahahaha hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • D dwc:
    hahahaha ***** hahahaha****** ******* ********** ********** hahahaha*** hahahaha* ******* **** *** ****** ***
  • D dwc:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • D dwc:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ***** ***** ******** ****** *
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • D dwc:
    ***** ********** *** hahahaha** ******* ********** ********** hahahaha* ******* ****** ****** *** ********** **** *********
    D dwc: ***** ********** *** hahahaha** ******* ********** ********** hahahaha* ******* ******...