yapraktaki sikintilar 55.gun auto

Komedishow

Kıdemli Üye
yapraklarda sagliksizlik var gibi geliyor,ne zamandır var bilmiyorum ama 2 haftadır olduğuna inanıyorum dun cok gözüme çarptı bireyler eksik veya fazla geliyor galiba,@silas34 Kanka senide yoruyoruz kusura bakma,bi göz atarsanız sevinirim.

JrGrow

Üye
Ph kontrol etmemenin zararını simdi gördük desene :(
biyerden patlak veriyor kanka bende aldım ph ayarlayıp veriyorum artık ama bazılarıda hasta olacaksa oluyor yapıcak bişi yok en iyisi cal mag bulundurmak el altında.

ben ucuz yollu bu temin ediyorum sipariş geçtim daha kullanmadım ama

Komedishow

Kıdemli Üye
biyerden patlak veriyor kanka bende aldım ph ayarlayıp veriyorum artık ama bazılarıda hasta olacaksa oluyor yapıcak bişi yok en iyisi cal mag bulundurmak el altında.

ben ucuz yollu bu temin ediyorum sipariş geçtim daha kullanmadım ama
Kanka yaprak gübresi fisfis ile yapılıyor sanirim bu,atami 250 ml calmag var ayni fiyata suya karıştırıp verilenlerden alırsam ondan alırım saolasin.

S

silas

Guest
Kanka bir şey eksik değil gübreyi fazla abartmışsın toprağın kitlenmiş, bitki fazla gübreden bazı toprakta zaten fazlaca olan bazı besinleri alamıyor. Flush at, toprağı gübre kalıntı tuzlarından iyice arındır, toprak iyice kuruduğunda gübreleri abartmadan daha az oranda ver. Sorunun besin azlığı değil besin fazlalığı.

Komedishow

Kıdemli Üye
Kanka bir şey eksik değil gübreyi fazla abartmışsın toprağın kitlenmiş, bitki fazla gübreden bazı toprakta zaten fazlaca olan bazı besinleri alamıyor. Flush at, toprağı gübre kalıntı tuzlarından iyice arındır, toprak iyice kuruduğunda gübreleri abartmadan daha az oranda ver. Sorunun besin azlığı değil besin fazlalığı.
Kankq 15 lt saksı,ph ayar veremem ölçer yok ,arıtma suyu mu çeşme suyu mu kullanayım ve kac lt ile flush atmaliyim

S

silas

Guest
20lt lik damacana işini görürde içine yarım çeyrek çay kaşığı limon tuzu at ph'ı düşürsün, çeşme suyu kullanacaksan dinlendir.

JrGrow

Üye
besin fazlalığının belirtisi 1 günde hatta 5 6 saattede belli eder kendini yaprak uçları hemen sararmaya başlar ama eksiklikler 1 haftada böyle belirginleşir kankacım ona göre yap hesabını zaten her türlü flush atıcan her sıkıntıda olduğu gibi o zaman görürsün fazlalıkmıdır eksiklikmidir. belkide yapraklar sararınca sen arttırdın gübreyi eksik geliyor diye ? kim bilebilir senden başka en iyi sen bilirsin ne yaptğını bitkiye

Komedishow

Kıdemli Üye
besin fazlalığının belirtisi 1 günde hatta 5 6 saattede belli eder kendini yaprak uçları hemen sararmaya başlar ama eksiklikler 1 haftada böyle belirginleşir kankacım ona göre yap hesabını zaten her türlü flush atıcan her sıkıntıda olduğu gibi o zaman görürsün fazlalıkmıdır eksiklikmidir. belkide yapraklar sararınca sen arttırdın gübreyi eksik geliyor diye ? kim bilebilir senden başka en iyi sen bilirsin ne yaptğını bitkiye
Kanka silasin dedigi dogru çünkü ben fotoğraflarda diğer yaprakları göstermedim,birinde yanma birinde magnezyum eksikligi birinde fosfor eksikligi ve benzeri şeyler var senin attığın konudan bakarak anladım,anlaşılan fazla gübre verdim besin kitlendi ve suan besin alamıyor,yarin flush atıp devam edeceğim saolasin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mrduru Mrduru:
    ********** hahahaha*** ***** *****
  • Mrduru Mrduru:
    **** ******* **** ***** ***** **** ********* ********* hahahaha ** ********* hahahaha***** ***** *** ********** *** **** *** ***
  • T thescq:
    ********** hahahaha*** ***** ***** ***** ******* hahahaha** ****** ******
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • T thescq:
    **** **** hahahaha* ******** ****** ********* hahahaha*
  • T thescq:
    ********* **** ********* hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
  • T thescq:
  • Mordecai Mordecai:
    ** ***** **** hahahaha**** ******** ***** ******** ***** ***** * hahahahahahahaha
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha hahahaha ******** hahahaha*** ****** ***** *****
    +1
  • T thescq:
    ** ***** **** hahahaha**** ******** ***** ******** ***** ***** * hahahahahahahaha **** ** ******** ********* *** *** **** ****** ** ** ****** hahahaha* **** **** *** ****
  • T thescq:
    ***** ******* **** hahahaha*** **** ** ***** ***
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    *** ******** * hahahaha* ******* ******** ****** *********
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ****** * **** **** ******** ******** ******* hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ********** ********* ** ** ****** ** *** ****** hahahahahahahaha *** * **** hahahaha* * ****
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ** ** ** ****** *** ***** ********* **** ********* **** **** ** ******** ********* *** *** **** ****** ** ** ****** hahahaha* **** **** *** ****
  • Night owl Night owl:
    *** *** **** ***** *** ******* **** ***** ****** ** ** ****** *** ******** ****** *** ***** ******* **** hahahaha*** **** ** ***** ***
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ** **** ** ***** ** ** ****** *** ***** **** ********* *** ***** ******* **
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    ********* ******* ** ***** ********* ****** ******** *** ******* ****** ********** ***** hahahaha*** hahahaha****
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: ******* ********* *****