yaprakucunda kırılma ve lekeler

S

silas

Guest
rüzgar yanığı, fan sürekli o dala vurduğu için yaprağı büküyor. Fana direk vurmayacak şekilde ayar çek, şu sağa sola dönen fanlardan alabiliyorsan onlar iyidir.

Komedishow

Kıdemli Üye
rüzgar yanığı, fan sürekli o dala vurduğu için yaprağı büküyor. Fana direk vurmayacak şekilde ayar çek, şu sağa sola dönen fanlardan alabiliyorsan onlar iyidir.
Var kanka daha sola donenlerden fakat cok güçlü ayarını da düşüremiyorum ama döndüğü için sorun teşkil edermi bilmem ayrıca alanım dar daha uzağa koysam süper olucak ama koyamıyorum çok büküyor bitkiyi kanka

S

silas

Guest
Her hangi bir çizelgeye bağlı kalmadan döneme ve ihtiyaca göre gidiyorum. Bahsi geçen çizelge hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Yaprak uçlarında kıvrılma vaye fazla gübreden dolayı her hangi bir yanma görmedim. Yaprağın üzerindeki sarı-kahverengi benekleri kastediyorsan calmag eksikliği. Calmag takviyesine başla. bol hasatlar

Komedishow

Kıdemli Üye
Her hangi bir çizelgeye bağlı kalmadan döneme ve ihtiyaca göre gidiyorum. Bahsi geçen çizelge hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Yaprak uçlarında kıvrılma vaye fazla gübreden dolayı her hangi bir yanma görmedim. Yaprağın üzerindeki sarı-kahverengi benekleri kastediyorsan calmag eksikliği. Calmag takviyesine başla. bol hasatlar
Saol kanka altın değerinde tavsiyeler

S

silas

Guest
Var kanka daha sola donenlerden fakat cok güçlü ayarını da düşüremiyorum ama döndüğü için sorun teşkil edermi bilmem ayrıca alanım dar daha uzağa koysam süper olucak ama koyamıyorum çok büküyor bitkiyi kanka
Fanın yanlış yerde çünkü. diplerinden vuruyor fan, borulardan birine sabitleyip yukarıdan aşşağı doğru geniş alana yayarak vurmalarını sağlayabilirsin. Şu klipsli fanlar bu iş için biçilmiş kaftan.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • K kısırlıı:
    ***** ** **** *** ***** ** **
  • D despotdes:
    *** **
  • Night owl Night owl:
    ******* ***** hahahaha *** **** *** ******* **** ******* ********** *** **** hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ***** *** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ** ********** ** ********** *** *** ******** **** **** ***** **** *** ***** ** **
  • S salimcan:
    ** **** ***** ***** ****** ******* ***** ******* **** **
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha*** ******* ********* ******* ****** ********** ********* ******** ********* ** ******** ** **** ******** ***** **** *******
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******** ******* **
  • Night owl Night owl:
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    ****** ** **** ***** ***** ****** ******* ***** ******* **** **
  • hazelover hazelover:
    ****** **** hahahaha******* **** *** *** *******
  • A active661:
    ****** ******* **** **** ********** hahahaha hahahaha*** ******** ********* ***** *********
  • Night owl Night owl:
    ***** ********* ***** hahahaha** *** **** ****** ********* ** ******* ******* **** * ******* * **** ********** *** * **** ********** ********* **** ******** ********** ***** **** **** ***** ********* ****** ******** ** *** *** **** ******* ***** ****** ***** *** ***** ***** ******* ********** ** **** ********** ****** *******
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** **** hahahaha******* **** *** *** *******
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ****** ******* **** **** ********** hahahaha hahahaha*** ******** ********* ***** *********
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
    ***** *** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha** ********* *** ****** hahahaha*
  • A active661:
    ***** * hahahaha****
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** *** *** ***** ***** hahahaha* hahahaha** ********* *** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
  • A active661:
    ***** ****** ******* *** hahahaha*** ******** hahahaha ***** ** ** ****** ********* ****** *** hahahaha** *******
    A active661: ***** ****** ******* *** hahahaha*** ******** hahahaha ***** ** ** ****** ********* ******...