Yarın bulgaristana gidicem tohum bulabileceğim yer bilen var mı ?:)

Vedoo

Kıdemli Üye
orada sorarsın oto esrar tohumu satışı var mı artış var mı diye bu pazar da... Onlar da pazarda artız ne arar derler. :))

varmibisey

Kıdemli Üye
orada sorarsın oto esrar tohumu satışı var mı artış var mı diye bu pazar da... Onlar da pazarda artız ne arar derler. :))
Hahajhajajja kanka romanyadan sipariş verdim az önce 1 saat sonra kargoya vereceklermiş 1 veya 2 güne gelicek kargo dahil 5+1 adet amnesia haze 27 € ya geliyor kapıda ödemeli

Son düzenleme:

varmibisey

Kıdemli Üye
Tohumları aldım bugün kargodan 1 günde geldi tohumlar adamlar çok hızlı ya sasirttilar beni
@Canna abi senin sevdiğin genetiği tercih ettim umarım dediğin kadar iyidir:))

C

Canna

Guest
Sana amnesia nin kafa raporu ; dostum her firtta vuruyor,:) yavas yavas cikiyorsun yukari yani tak diye vurmuyor, ama sonunda :D astronotsun dostum, kafasi 4-5 saat devam ediyor, koltugu bir yapisyorsun :D ama dincsin uyku filan yok ,eger tek degilsen basliyorsunuz her seye gülmeye, eger yanida hatum kisi varsa aeeegggggg bak sen keyife:D

varmibisey

Kıdemli Üye
Sana amnesia nin kafa raporu ; dostum her firtta vuruyor,:) yavas yavas cikiyorsun yukari yani tak diye vurmuyor, ama sonunda :D astronotsun dostum, kafasi 4-5 saat devam ediyor, koltugu bir yapisyorsun :D ama dincsin uyku filan yok ,eger tek degilsen basliyorsunuz her seye gülmeye, eger yanida hatum kisi varsa aeeegggggg bak sen keyife:D
Abi tam benlik ozaman benim hatunda iciyor arada

Grow Muhabbetleri
Help Users
    A airboy28: hahahaha** ****** *** *** ****** ********* **** hahahaha** ****** ** **** ** *****