yardım bekliyorum kankalar işik

BigBudT

Yeni üye
Gerçek güç 30-50w yazıyor kardeşim onuda geçtim resimde ışığı mylar yansıtıcı ya dayamış güçlüymus gibi gözüksün diye ayrıntıları görmeye çalış @silas34 kankamin bir konusu vardi ışık hakkında sarı sitede mevcut onların 400w olanını alıp iş görebilirsin

ewening

Üye
A

ALTINPİPO

Guest
peki bu urunler ciçeklenme ve somek için demi kullanılacak someklenme donemınde baskaısıkmı kullansam yoksa bununlamı devam edıceğim kanka
evet shp lamba demek full gelısım den hasada kadar kulanabılırsın kanka fazla bı elektırıgın gelmez korkmana gerek yok shp al yeter

B

burak35

Guest
Foton balast neden önermiyorsun hocam öğrenebilir miyiz? Kusura bakma acemiyiz. Ben de aldım sonradan keşke dedim ama iş işten geçti...
Ben 6 senedir 600 w shp kullanıyorum ampulü yeniledim kimi 10000 saat giderken yurt dışından aldığım shp lamba 40000 saat ömür bisilmis balast olarak foton balast almıştım ben de hala kullanmaktayım hicbir sorun çıkarma di bana

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **