Yardım Sömek ,

OG38

Yeni üye
Selamın Aleyküm ,

400 w hps kullandığım halde sömekler cok ufak nedeni nedir sizce klima calıstırıyorum klima çalıstığında lamba ufaktan aydınlatması düşüyor ağır geliyor tahminim ama yinede sömekler bu kadar etki eder mi sizce
Isı: 22-26 arası
Nem: %40-60
Hps:400watt

Ekli dosyalar

• 01F48416-6D48-4323-9EFE-995B02E38C57.jpeg
    01F48416-6D48-4323-9EFE-995B02E38C57.jpeg
    591.5 KB · Görüntüleme: 54
  • DBF7F237-E47B-4BEF-9EB3-3CCAE36360DC.jpeg
    DBF7F237-E47B-4BEF-9EB3-3CCAE36360DC.jpeg
    548.7 KB · Görüntüleme: 52
  • F211236E-9414-4CCB-B7E1-732B5C53F07C.jpeg
    F211236E-9414-4CCB-B7E1-732B5C53F07C.jpeg
    622.4 KB · Görüntüleme: 61
  • 86CE55CF-EC9A-40EE-A6DA-E68933289030.jpeg
    86CE55CF-EC9A-40EE-A6DA-E68933289030.jpeg
    641.2 KB · Görüntüleme: 59
Ü

Üye silindi 24060

Guest
Çiçekte 2. Haftamı kanka normal yani daha başında değilmisin çiçeklenmenin

Isık mesafen ne ? Gübre? Toprak ?saksı kac litre? Bloomun kacıncı haftası? 12 12 de kabine ısık sızması oluyomu kontrol ettin mi? Kabin kaca kac ? ufaktan düşüyosa lux metre alıp ısıgı ölç belki ondan da olabilir?

OG38

Yeni üye
Isık mesafen ne ? Gübre? Toprak ?saksı kac litre? Bloomun kacıncı haftası? 12 12 de kabine ısık sızması oluyomu kontrol ettin mi? Kabin kaca kac ? ufaktan düşüyosa lux metre alıp ısıgı ölç belki ondan da olabilir?
Isık mesafe: 30 cm
Gübre: coco A&B
Toprak:coco
Saksı: 19 litre bez
Bloom : 3-4 hafta
Kabin:140x140x120
Lüx metre ölçtüğümde kaç gelmesi lazım.

Toprağım coco da yapıyosan günde 2 kez suluyorlar en az seninde öyle yapman gerekebilir sanırım. 1.3 ec ile günde 2 defa falan Senin çözümünü etiketleyim @İciciyim coco dan anlıyor sanırsam

progrower:)

OldSchool
DİP EC YANİ RUNOFF GİRİŞ EC DEN AŞIRI YÜKSEK OLDUĞU İÇİN BİTKİ BÜYÜME EVRESİNİ BIRAKIP YAŞAMA EVRESİNE ODAKLANIYOR YANİ BİTKİN KISITLI BESİN ALIYOR :) KONULARI OKUMADAN ATILAN GROWLARDA KARŞILAŞILAN HATALAR :D SIKINTI YOK BRO GÜZEL TECRÜBE YAŞAYARK YAPILIR KOLAY GELSİN....NOT:ne yapılması gerektiğini mi öğrenmek istiyorsun o zaman oku paylaşım yaptığım konuları yine anlamazsan sor..

OG38

Yeni üye
DİP EC YANİ RUNOFF GİRİŞ EC DEN AŞIRI YÜKSEK OLDUĞU İÇİN BİTKİ BÜYÜME EVRESİNİ BIRAKIP YAŞAMA EVRESİNE ODAKLANIYOR YANİ BİTKİN KISITLI BESİN ALIYOR :) KONULARI OKUMADAN ATILAN GROWLARDA KARŞILAŞILAN HATALAR :D SIKINTI YOK BRO GÜZEL TECRÜBE YAŞAYARK YAPILIR KOLAY GELSİN....NOT:ne yapılması gerektiğini mi öğrenmek istiyorsun o zaman oku paylaşım yaptığım konuları yine anlamazsan sor..
Ben ilk defa indoor yapıyorum şuana kadar outdoor yaptım knka hıc böyle birşey basıma gelmedi

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Toprağım coco da yapıyosan günde 2 kez suluyorlar en az seninde öyle yapman gerekebilir sanırım. 1.3 ec ile günde 2 defa falan Senin çözümünü etiketleyim @İciciyim coco dan anlıyor sanırsam
kanka ya, şöyle yapıyorlar böyle yapıyorlar gibi kulaktan dolma yanlış bilgiler vermek yerine,

kendin tecrübe etsen de kendi tecrübelerini paylaşsan daha iyi değil mi?

birçok başlıkta yapayanlış bilgiler veriyorsun yeni arkadaşlara kafa karıştırıyorsun.

verdiğin tek doğru bilgi, ismini tagladığın usta kankalar, gerisi hep çöp

kanka ya, şöyle yapıyorlar böyle yapıyorlar gibi kulaktan dolma yanlış bilgiler vermek yerine,

kendin tecrübe etsen de kendi tecrübelerini paylaşsan daha iyi değil mi?

birçok başlıkta yapayanlış bilgiler veriyorsun yeni arkadaşlara kafa karıştırıyorsun.

verdiğin tek doğru bilgi, ismini tagladığın usta kankalar, gerisi hep çöp
Öyle yapmıyorlar mı yordun beni çocuk durmadan sana cevap veriyorum yalan mı söylüyor insanlar günde 2 defa diyor siz altından 2 hafta su gelmesine gerek yok günde bir yeter 1 litre gübre 12 photo ya coco da yeter diyosunuz diğeri yazmış dünyaaa kadar gübre senin coco hasatın var mı sen bunada karıştın :D

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
şimdi ben mesela, bi sebepte merkeze alınsam, amcalara desem ki kelepçeyi yanlış vuruyon ama hayatımda kelepçe vurmamışım. desem ki telsizden anonsu yanlış geçtin! ama hayatımda telsiz görmemişim. amcalar bana kıl olmaz mıydı :D kıl olup sormazlar mıydı yormazlar mıydı? herkes kendi çöplüğünde öter demişler, benim çöplük de burası kanka ;):cool:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Bandaleros Bandaleros:
    Bandaleros Bandaleros: **** ******* ***** *** *****