Yardım

Tohumm

Yeni üye
Selamlar kankalar herkese öncelikle bol hasatlar kazasız belasız diyeyim grup sıkıntılı olduğu icib uzun süredir sadece araştırdım ve sorularımı soramadım tohumlarını ektim 1 white widow 1 mobydick XXL ancak ilk suda bekletip sonra peçete arasına aldım derken white bir baktım ki verdiği filizi küçültmüs sonra ise içi suya dönüşüp çürümüş du hazır su ile ıslattım neyi yanlış yaptım yardımcı olurmusunuz

otaba9915

Yeni üye
Karton bardağın altını deliyorum lightmiz toprakla doldurup tohumu üste koyuyorum belli belirsiz olacak şekilde üstünü toprakla kapatıp can suyunu veriyorum kurdukça su veriyorum 1 haftada patlıyor tabi çok derine koymamak lazım dışarı çıkamayabilir ama tohum ışık da görmemesi lazım üstü topraklı olacak patlamayan tohumum olmadı bugüne kadar

Icarus

Kıdemli Üye
Bende plastik pardak altına dilikler açıyorum yeteri kadar yarısına kadar light mix toprağımı koyuyorum kalem arkası ile toprakta mesafe açıyorum tohumu atıyorum sonra can suyumu veriyorum. nemli karanlık ortamda 3.günde patlıyor

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
Suda patlatiyorsaniz birakin orda biraz kok salsin. Karanlik ve iliksa ortam cok iyi kok salar ve bunu sonrasinda direk topraga ekersiniz peceteyle ugrasmadan.Her defasinda %100 sonuc aliyorum hatta bazen icindeki filiz bembeyaz bir sekilde kabuktan ayriliyor, o haliyle ekiyorum gene efsane buyuyor. Fazla ellesmemek en iyisi

Tohumm

Yeni üye
Oo reis gelmiş sefakoyden selamlar biraz ellestim ilk heyecan işte toprağa attım zaten diğerini kaybettik öbürüne ömür olsun

Tohumm

Yeni üye
Teşekkür ederim cevabın için şimdi toprakta ufak saksıda bakayım nolucak birde bir sorum var malum bir sitede reklam olmasın bir indor pack var biobizin o yetermi tek bitkiye

Tohumm

Yeni üye
Bende plastik pardak altına dilikler açıyorum yeteri kadar yarısına kadar light mix toprağımı koyuyorum kalem arkası ile toprakta mesafe açıyorum tohumu atıyorum sonra can suyumu veriyorum. nemli karanlık ortamda 3.günde patlıyor
Kanka ben biraz acemilik üstüne bide çok ilgilenince ilgi fazla geldi ama bende toprak olarak normal toprak aldım çiçekler için olan karışım işte sonra perlit ekleyeceğim

otaba9915

Yeni üye
Toprağını değiştir normal toprakla olmaz verimin düşer mesele sadece perlit değil ayrıca organik gübreler kullanman içerken daha iyi sonuçlar almanı sağlar

Tohumm

Yeni üye
Allah allah bana sorun olmaz perlit eklersen dediler sonuçta gübreli saksı çiçeği torfu ama yaramaz mı ise

otaba9915

Yeni üye
Yok lightmix toprağın gübresi ile diğerinin bir değil cannabise göre ayarlı sonuçta daha iyi sonuç alırsın kaliteli toprak kullan

Normal toprakda olur kanka ama kök gelişimi, besin emilimi, toprak nemi düşer ve hasatın düşer bitkin bundan olumsuz etkilenir kısacası...

Tohumm

Yeni üye
Şöyle düşündüm sizce de nasıl olur şuan torf var humus karışımlı buna uygun ölçülerde perlit ve birazda Coco toprak ekleyeyim diyorum bu toprak da boşa gitmesin hemde diğerleri pahalı olduğu için az gitmiş olsun cabasindayim sizce yine de almi dersiniz verim düşmesin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **