Yardıma İhtiyacım var*Güncellendi*

Herkese merhaba abiler ablalar. İlk defa outdoor yetiştiriyorum genetik tohum kullanamadım. 3 tane evladım var şuan bir tanesi fena büyüyor 2 si normal. İlk fırsatta foto eklemesi de yapacağım Evimin terasında günde yaklaşık 10 saate yakın aktif güneş alıyor. Bebekler doğduktan sonra büyük toprağa almadan önce hepsinin içine birer tane yumurta gömdüm. Yüzeye yakın muz kabuklarını ekledim üstüne toprak atıp diktim evlatları. İlk tecrübem olduğu için hatalarım olmuştur mutlaka, muazzam sonuçlar beklemiyorum haliyle. Acemiyim yanlış bir şey telaffuz ettimse affola.. Yardımlarınızı beklediğim konular şöyle ;

1- 10 lt lik su bidonlarını kesip kullandım yeterli olur mu ? 
2- Fideler ortalama 25 gün 1 ay arası doğal gübre verdim ekstra bi gübreye ihtiyaç olur mu ?
3- Güneş yeterli midir ? Geceleri ekstra ışık vermem gerekir mi ?

Şimdiden vakit ayıran, yardımcı olan, okuyan herkese teşekkürler. 
https://imgur.com/yUUpMNe bu büyük olan evladım
https://imgur.com/jKuBMTT
https://imgur.com/jLPDh4w bunlar da küçük kardeşleri 
https://imgur.com/AIhI5VN hepsi üstten

RE: Yardıma İhtiyacım var

1- 10 LT lik su bidonları yeterli olmaz ama dikmişsin yapacak birşey yok devam et. Kökler güneş görmeyecek o yüzden bidonun dışını koyu renk bişeyle sar güneş ışık görmesin.
2- Ekstra gübre demek ekstra bud demek. Maddi durumunda sıkıntı yoksa al set gübre ver.
3- Adam gibi güneş alıyorlarsa yeterlidir.
Bol şans bol hasat yüksek thc dilerim kolay gelsin.

öncellikle çok teşekkürler. bidonları 19lt ile değiştirebilirim gerekirse dikkatli bi şekilde. Gübre için şuan maddi durumum pek uygun değil ama ilerleyen zamanlarda  mutlaka vereceğim.

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici

Bidonlar seffaf veya beyaz ise onlari siyah birsey ile kaplamalisin kokler isiga pek dayanamaz. Ayrica umarim ektigin bitkilerden en azindan bi kaci disi cikar. Cikmasa bile su an ogrendiklerini ilerki sefer ektiginde kullanip dahada fazla el becerin olucak bu konuda.Aldiklari gunes simdilik gayet iyi

Cvp: Yardıma İhtiyacım var

TohumsuzEsrar' Alıntı:
Bidonlar seffaf veya beyaz ise onlari siyah birsey ile kaplamalisin kokler isiga pek dayanamaz. Ayrica umarim ektigin bitkilerden en azindan bi kaci disi cikar. Cikmasa bile su an ogrendiklerini ilerki sefer ektiginde kullanip dahada fazla el becerin olucak bu konuda.Aldiklari gunes simdilik gayet iyi

daha önce bi indoor maceram olmuştu 4 kökden 2 dişi 2 erkek çıktı tabi şimdi anlamak için çok erken ama dişi olduklarını düşünüyor ya da dişi olmaları için dua ediyorum diyelim :)  hergün kızım diye seviyorum hepsini bakalım 1.5 aya kadar belli olur cinsiyetleri. teşekkür ederimm yorumunuz için :)

bedortka

Üye

Gübre olarak kuş-solucan-yarasa bokuda kullanabilirsin. Kuş daha ulaşılabilir.

Cvp: Yardıma İhtiyacım var

bedortka' Alıntı:
Gübre olarak kuş-solucan-yarasa bokuda kullanabilirsin. Kuş daha ulaşılabilir.

güvercin gübresini bebekler biraz daha büyüyünce vermeyi düşünüyorum o konu da biraz tehlikeli bildiğim kadarıyla fazlası kökleri yakıyor diye biliyorum şuan köyden gelme doğal keçi gübresi kullanıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
    +1
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ****** ****** ***** ****** ******** **** ****** ******* ***** *********
  • İstanbul İstanbul:
    ******* ** ******** ******* ******* ** ***** *** ******* ****** ******* ****** *********
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ***** ****** hahahaha** *** ******** ******** ***** ******** ***** *****
  • İstanbul İstanbul:
  • Coke Coke:
  • bandaleros bandaleros:
  • Coke Coke:
    **
  • bandaleros bandaleros:
    ********* * ***** ***** *** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
  • bandaleros bandaleros:
    ********* ***** **** ** hahahaha ********* *** ****** ******* ** ******* ***** ******** ******** ********
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Coke Coke:
  • İstanbul İstanbul:
    ** ***** ***** *** ******** ********** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ****** ** hahahaha** **** ****** hahahaha ***** ***** *** ******** ********** hahahaha
  • Coke Coke:
    **** ** ***** ****** **
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ********** ********* ******* ***** **** hahahaha** ****** ****** ********* hahahaha*** * ****** *********
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** **
  • bandaleros bandaleros:
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******** ******** ***** hahahaha** ********* **
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    İstanbul İstanbul: ******* ****** ********