yardımcı olurmusunuz

balıkcıbatu

Yeni üye
Evde balkonda yetişiyo ne gübre ne bisey verdim sade su verdim ne yapmam lazım ne zaman sökebilirim durumu nasıl sıgaramın dayılar bi yardımcı olsanız bu sıgara ne oldunu da ayıkamdım ama ictim güzel sıgaraydı zehir gibi kokuyo ne yapabilirim varmı yapabilecem birşey

Cheff

Üye
Hava durumu nasıl bilmiyorum bulunduğun bölgede ama o bitkilerin açık açık fostor agırlıklı bir gübreye ihtiyacı var. Eger dış alanda oldu kadar dersen birley içemezsin. Verdiğin emek ziyan olur. Kapalı alan oluşturup ışıklandırırsan iş yapabilir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • L lityum:
    ******* hahahaha***** * ** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    hahahahahahahaha **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel:
  • L lityum:
  • Madkusa Madkusa:
    ****** **
  • L lityum:
    +1
  • L lityum:
    **** ******* hahahaha **
    ****** ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ***** *** ******
    *** ******** hahahaha***
  • L lityum:
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ******** * **** hahahaha ******* *** * **** hahahaha**** ***** ***** hahahaha* *** ********* ********* *** ****** ****** **** ****** **** hahahaha****
  • L lityum:
    * ***** *** ***** hahahahahahahaha****** **** **** *** ****** ********* ******** ******** ******* ********* ** ******* **** *** hahahaha** ******* *********
  • Madkusa Madkusa:
    **** ***** **** ******* ******** ***** **** ****** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********* ******** *** ** *******
  • Madkusa Madkusa:
    ***** * ** hahahaha* ****** ********** ********** ******* **** ****** ******
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
  • L lityum:
  • L lityum:
    hahahaha ******** ***
  • Madkusa Madkusa:
    hahahaha** ***** *******
  • NewGardener NewGardener:
    ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ****** ******** *** *** **** hahahaha* ******* ******** ********** ****** ***** *****
    NewGardener NewGardener: ***** *** ****** ******* *** hahahaha ** ********* ****** ****** *** ****** **** ******...