YARDIM LÜTFEN!!!!!

popeye61

Yeni üye
Rusya St Petersburg'da cigara nasıl bulabiliriz bilgisi olan ve yardımcı olabilecek bir kankamız varmı burda???

F9Devil

Üye
2.5 yıl slav ülkelerinde fink attım kanka. Bir taksiciye konusunu aç arabada hepsi ayık zaten. Çoğu yapıyor bu işi. Baktın zarfı yedi cuzzi bir bahşişle işini çözdürenilirsin. Ama no spicy de mutlaka. Avrupa ve slav ülkelerinde legal satılıyor paketli falan bonzai gibi çok tehlikeli kötü bir şey kanka. Gençleri bitiriyor bilenler bilir. Elinde biraz bile bu kenevire benzemiyor kokmuyor vs dediğin bir şey varsa sakın içme.

popeye61

Yeni üye
2.5 yıl slav ülkelerinde fink attım kanka. Bir taksiciye konusunu aç arabada hepsi ayık zaten. Çoğu yapıyor bu işi. Baktın zarfı yedi cuzzi bir bahşişle işini çözdürenilirsin. Ama no spicy de mutlaka. Avrupa ve slav ülkelerinde legal satılıyor paketli falan bonzai gibi çok tehlikeli kötü bir şey kanka. Gençleri bitiriyor bilenler bilir. Elinde biraz bile bu kenevire benzemiyor kokmuyor vs dediğin bir şey varsa sakın içme.
ben açıp bakmadan para verip birşey almam...zaten komple mete düşmüş rusya...yazık valla

F9Devil

Üye
ben açıp bakmadan para verip birşey almam...zaten komple mete düşmüş rusya...yazık valla
Dediğin yerlerde insanlar daha özgür içebiliyorlar o açıdan çok kötü sokak ortalarında apartman önlerinde grup grup içiyor insanlar artık kanka. İçmeyi bırak ortamında bulunulmayacak bir şey. Düşmanım bulaşmasın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • muadip muadip:
    ****** ****** hahahaha*** ***** **
    +2
  • 420x 420x:
    **** ****** * ******* hahahaha* *** ********
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • 420x 420x:
    +1
  • muadip muadip:
    *** ***** **** hahahaha ***** ****
    +2
  • 420x 420x:
  • muadip muadip:
    +1
  • 420x 420x:
    *** ********** *** **** ********* ******* ****** ********** **** **** **** **********
  • 420x 420x:
    ****** ***** hahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • muadip muadip:
    ********* hahahaha******** ***** hahahaha
  • muadip muadip:
  • 420x 420x:
    ***** ** hahahaha**** ******* *** ***** ********** ******** ****** ******** *** ***** **** ******* ****** ****
  • 420x 420x:
    **
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    ***** ** ******* **
  • 420x 420x:
    **** **** ******* ** ****** ***** **** ******** ****** **
  • muadip muadip:
    +1
  • muadip muadip:
    ******* ******* ******* **