Yardimli konu basligi yasak Kankalar Yaprakda Sararma Var

aysegul

Yeni üye
Kankalar yaprakda sararma var ve ayrıca bunlar ne zaman çıkıcak **** elektrik faturası girmeye başladı millet odama girince domates diyorum inanmıyorlar artık ne zamana çıkar ? sömeklenme var gibi hissediyorum dalların ucunda.

Kızımın adı : green chocolate  

Tohum : KÖFTECİ

Doğum tarihi : 10.01.2018 

Fotoğrafları : https://imgur.com/a/JXbIO4b

toplu fotoğrafda solda ki bebe. 

SAKSI : 25 lt

Ayrıca şuana kadar hiç gübre kullanmadım internetten gübre alıcam hangi gübreyi önerirsiniz bu süreçten sonrası için ? bilgilerinizi bekliyorum kankalar 

HAYIRLI SÖMEKLER.

R

Ripley'sOG

Guest
RE: Kankalar Yaprakda Sararma Var Yardımm

• Sensı bloom+Callmag digerleri isteğine göre besin olarak 
  • Suyu saksinin 3/1 oraninda vermelisin.
  • Genel olarak saglikli duruyorlar
hasatin bol olsun

aysegul

Yeni üye
Cvp: Kankalar Yaprakda Sararma Var Yardımm

MeksikaliMarcos' Alıntı:
çiçeklenme yeni başlamış kanka neden bu kadar bekledin ki ?

nasıl yani kanka ? gübreleme için mi ?

Ripley' Alıntı:
  • Sensı bloom+Callmag digerleri isteğine göre besin olarak 
  • Suyu saksinin 3/1 oraninda vermelisin.
  • Genel olarak saglikli duruyorlar
hasatin bol olsun

kanka suyu yarım litre veriyorum saksı başına 4 5 günde suluyorum. Yanlış mı yapıyorum ? 

birde kanka gübrelerin linki var mı direkt alıcam hemen beğendin bir gübre varsa link at kanka alayım çiçeklenme başlamış sevinsinler.

R

Ripley'sOG

Guest

• Saksın 15 litre ise 5 litre vericeksin su olarak
  • Butcen nedir ? 

aysegul

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
  • Saksın 15 litre ise 5 litre vericeksin su olarak
  • Butcen nedir ? 

kanka gübreye 150 tl bütçe ayırabilirim fakat ben şuan içeriye beyaz ışık veriyorum büyük sarı ışıklardan almak mı lazım artık ? beyaz ışık veriyorum ama lumen 10.000 geçiyor içeriye çıplak gözle bakamıyorum güneş gözlüğü ile suluyorum.  

ışık olarak bundan alsam mı ? : http://www.magicplant.net/267-sodyum-hps-ampuller

gübre de türk sitesi var ama ne alacağımı bilmiyorum : http://www.magicplant.net/

R

Ripley'sOG

Guest

• Hps isik icin balasttan fana kadar bir cok detay ve işi var sen  en iyisi paran var ise led al yok ise cfl ile devam et.2700 veya 3200k gecmenin vakti geldi.
  • Gubre icinse arama kismina advenced nutriens sensı bloom ve advenced nutriens callmagxtra kalan para ilede bud candy alabilirsin.

aysegul

Yeni üye

Ripley' Alıntı:
  • Hps isik icin balasttan fana kadar bir cok detay ve işi var sen  en iyisi paran var ise led al yok ise cfl ile devam et.2700 veya 3200k gecmenin vakti geldi.
  • Gubre icinse arama kismina advenced nutriens sensı bloom ve advenced nutriens callmagxtra kalan para ilede bud candy alabilirsin.

kanka 5 6 haftaya sömekler çıkar değil mi iyice ? siparişi veriyorum hemen 3 güne gübrelemeye başlarım. gübreleme de nasıl taktik izleyeyim o yazdığın gübrelerin ölçüsü için ? ya çok amatörüm kanka herkes birşey diyor sen yaz seninkini aynen uygulayayım

R

Ripley'sOG

Guest

1. Bloom döneminin suresi genetik ile alakalı
  2. Sensı Bloom alir isen bence her sulamada gubre ver ancak 4ml yerine 1.5 ml ile baslar 15 gun sonra 2 ml yaparsin.Hem  ph derdin kalmaz.Velakin acil durumlarda mudahale edersin kisaca nabza gore serbet yani.
  3. Callmag icinse 2 sulamada bir kullan 2 hafta sonra haftada bir verirsin duruma göre callmagtan zarar gelmez fazla olmadigi surece tabi.
  4. Ancak her feno farklidir bazilari cok sever besinleri bazilari az dikkat etmek lazim ve yakindan izlemek gerek bitkileri

isin rast gitsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O oziozi:
    ***** *** hahahaha**** ****** ****** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ***** ****** hahahaha ******** ********** ****
  • H hussii:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha** hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    *** hahahaha ****** ********* ******** ****** ********* *********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha** ******** ******
  • O oziozi:
    hahahaha* ******
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
  • O obeb:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • H hussii:
    ********* ***** ******* ******* ********* hahahaha** ****** ***** **** **********
  • H hussii:
    H hussii: ********** ********** ******* **** ******** *** ****** *****