Yasalara göre evde kaç saksıya kadar yetiştirmek makul ?

MalrukLord

Doktor
Yav he orda 3 ağaç yetiştirme hakkın var diyo sanki
haktan mı bahsediyoruz biz zımbo ? 3 saksıya kadar içiciyim diyebilirsin sonrası direk ticaretten açılıyor dava.

salak salak davranıp duruyorsun iki saatir ses etmiyorum işine bak.

hiç hakkın yok yetiştirmek için komple suç 1i de suç 10000i de. ticaretten bir yargılan da bu kibirli hallerin az törpülensin.

WeedUp

Yeni üye
haktan mı bahsediyoruz biz zımbo ? 3 saksıya kadar içiciyim diyebilirsin sonrası direk ticaretten açılıyor dava.

salak salak davranıp duruyorsun iki saatir ses etmiyorum işine bak.

hiç hakkın yok yetiştirmek için komple suç 1i de suç 10000i de. ticaretten bir yargılan da bu kibirli hallerin az törpülensin.
Ya amma tribe girdin dostum ne kibrinden bahsediyon doğru düzgün bişey sorduk yarım yamalak cevap veriyon şimdi ben 5 tane eksem en az 1 sene hapis cezası yer sonra o da para cezasına mı çevrilir yoksa 3 tane mi ekmem lazım bunun için hapis istemiyorum

MalrukLord

Doktor
Ya amma tribe girdin dostum ne kibrinden bahsediyon doğru düzgün bişey sorduk yarım yamalak cevap veriyon şimdi ben 5 tane eksem en az 1 sene hapis cezası yer sonra o da para cezasına mı çevrilir yoksa 3 tane mi ekmem lazım bunun için hapis istemiyorum
bak anlatıyorum düz. 3 kök yakalatırsan ve hassas terazi gibi paketleme malzemesi gibi şeyler olmazsa evinde kan testinde temiz çıkarsa bunu içmek için yetiştiriyorum dersin. 3 kökü geçtikten sonra savcının durumuna göre ticaret yapma amaçlı kenevir ekiminde açılırsa dava uğraşırsın. bir sürü detayı var bu işlerin. bir sürü kanun maddesi var. hangi birini sana anlatayım. bu kadar çekincen varsa hiç ekme.

WeedUp

Yeni üye
bak anlatıyorum düz. 3 kök yakalatırsan ve hassas terazi gibi paketleme malzemesi gibi şeyler olmazsa evinde kan testinde temiz çıkarsa bunu içmek için yetiştiriyorum dersin. 3 kökü geçtikten sonra savcının durumuna göre ticaret yapma amaçlı kenevir ekiminde açılırsa dava uğraşırsın. bir sürü detayı var bu işlerin. bir sürü kanun maddesi var. hangi birini sana anlatayım. bu kadar çekincen varsa hiç ekme.
Yok bu zaten 5.growum olcak ama sıkıntı yaşamak istemiyorum sonunda hapis olcaksa 5 ekmem 3 ekerim ama işte kesin detay göstermen lazım 3 ağaç bi sene yetmiyo hep 3 yaptım onun için

Mezarcı

Yeni üye
Üstad ben evde ailem yasıyorum 7 kökle yakalandım. İmal ve ticarette açtıllar dosyayı. Hakim karsısına çıkmadım daha. Terazi poşet yoktu üstğme ifadede yok. 5 tane içiciklikten dosyam ertelenmiş trafik kazası cezam var. Çalısıyorum sigortalı. Mahkemede ceza alma olayım yüksek mi. Haberede çıktım

Mezarcı

Yeni üye
Üstad ben evde ailem yasıyorum 7 kökle yakalandım. İmal ve ticarette açtıllar dosyayı. Hakim karsısına çıkmadım daha. Terazi poşet yoktu üstğme ifadede yok. 5 tane içiciklikten dosyam ertelenmiş trafik kazası cezam var. Çalısıyorum sigortalı. Mahkemede ceza alma olayım yüksek mi. Haberede çıktım
Bitkiler 40 günlüktü sömek yoktu

Ü

Üye silindi 28134

Guest
Bitkiler 40 günlüktü sömek yoktu
dostum öncelikle her zaman bir bitkiyi geçme sen kulaktan dolma bilgilere bakma ağzı olan konuşuyor önceden 5 dosyadan tümünden içicilik olarak mi aldın cezaları denetim harici H.A.G.B kararı var mi? imal ve ticaretten acılan davalara mahkemece pek sıcak bakıilmaz uyusturucu madde bulundurmak ve ticaretini yapmak suçlarıyla karşılaştığımızda Uyuşturucu Avukatı na ihtiyac duyarız. Mahkemelerde davalar öncesinde savunma dosyasının hazırlanması ve olayın tamamen aydınlatılması için avukatlar eşliğinde dosyaların hazırlanması gerekir

Ü

Üye silindi 26274

Guest
bu mevzudan cezaevine girmiş bir arkadaşın olarak söylüyorum aslında kanında maddenin çıkması senin için avantaj oluyor. çıkmaması dezavantaj bunun için avukatlar cezaevindeyken müvekkilinden kan veya saç testi istetiyor bakın içiyor kanında da var gibisinden. çıkmazsa eğer sorun teşkil ediyor. madem içmiyorsun bu kadar maddenin sende ne işi var gibi sorular sorulabiliyor..

MalrukLord

Doktor
bu mevzudan cezaevine girmiş bir arkadaşın olarak söylüyorum aslında kanında maddenin çıkması senin için avantaj oluyor. çıkmaması dezavantaj bunun için avukatlar cezaevindeyken müvekkilinden kan veya saç testi istetiyor bakın içiyor kanında da var gibisinden. çıkmazsa eğer sorun teşkil ediyor. madem içmiyorsun bu kadar maddenin sende ne işi var gibi sorular sorulabiliyor..
fırsat vermediniz ki içelim dicen :D geçmiş olsun bu arada.

WeedUp

Yeni üye
Usta kokudan mı yakalandın geçmiş olsun bu arada haberlerini bekliyoruz sattığına dair delil yoksa düşer zaten mantık olarak o halde sadece kenevir ekme suçu yiyoruz 1-3 sene arası yani bu 15 tane çiçek bile olsa satıcı olduğun anlamına gelmez sanırım 3 çiçek ve 15 çiçekle de yakalatsak kenevir ekme suçu yicez eğer satmadıysak bu da ilk suç diye para cezasına ve HAGB ye neden olur sanırım başka ne olucakki

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** ** **** **** hahahaha**** ****** *** ****** ** ******* ***** ****** ***** ******* ** *** ******** ******* ****** ********** ******
    +1
  • Melez Melez:
    ***** ** ** hahahahahahahaha ***** ****
  • Night owl Night owl:
    * **** * ***** **** ********* ******* ***** ********* hahahaha **** hahahahahahahaha ***** ****
  • Didrug Didrug:
    ***** *** ****** ***** ****** hahahaha **** ***** ****** ******* ***** ** ** ***** **** ** * ****** ** ***** ****** ****** ***
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ********* ***** ** **
  • Melez Melez:
    ** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha*** ******** ********* ******* **** **** ** ***** *** ****** ***** ****** hahahaha **** ***** ****** ******* ***** **
  • Melez Melez:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** *** ****** **
  • Night owl Night owl:
  • Melez Melez:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha** ****** ** hahahaha **** ****** ** ***** **
  • Night owl Night owl:
    ***** hahahaha ***** ******** **** ********** ********** ******** ********** hahahaha* **** ****** ********** ******* ** ******* ***
  • Night owl Night owl:
    *** ** ******* ***** ********* ******** ***** ****** ** hahahaha **** ****** ** ***** **
  • Night owl Night owl:
  • Melez Melez:
    *** hahahaha ********* ****** **********
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahaha ******* **** ******** ********** ****** ********* ***** ****** hahahaha** hahahaha* hahahaha*** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    **** *** ***** ** ***** ***** *** *** ******* ******* ** ****** *** hahahaha ********* ****** **********
  • Melez Melez:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ****** **** ********* ***** ** ******* *** ** **** hahahaha** ****** *** ****** **** hahahaha*** ****** hahahaha** *** **** ******** ** *********
  • Melez Melez:
  • T Tropikal.MR:
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha***** **** *** ******** ****** *** ***** ***** ** **** ********* ******* ******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha hahahaha ******* ****** *****
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ****** hahahaha* ******* *** ******** **** ******** ***** ***** ****** **** **** ****** ******* ******* ****** * **** ***** ***** ******** ***** **** *** *** **** *** ****** *** **********
  • Mordecai Mordecai:
    Mordecai Mordecai: ***** ******** *** ******** ********