Yavaş büyüme yapraklarda sararma

Yavaş büyüme

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

fly1905

Yeni üye
Kankalar 24.günü bitirdim 2 yakışıklım var birtanede yeni patlamış :) 3 oldular, otomatik çiçeklenme dişileştirilmiş olanın yaprakları büyük ve gövde onu taşıyamıyor yan yatıyo sürekli karşılıklı iple gerdim yaprak uçlarında sararma var yaprak büyümesinde falan hiçbir sorun yok sulamada abartılı değil outdoor bu arada yakışıklılarım sararma neden yapar?? 

https://hizliresim.com/ggaus6

https://hizliresim.com/ZGUW68

Birde 24 günde bu kadar büyüme normalmi sizce yoksa yavaşmı seyrediyor ?

Vedoo

Kıdemli Üye
Cvp: Yavaş büyüme yapraklarda sararma

ışık iyi almıyor toprak bi acayip zaten biraz daha büyür kalırlar öyle yetmez 2 3 bitkiye o toprak kanka maydonoz eker gibi çok az bitişik toprağa ekilmiş. yine iyi o durumda o kadar olur

fly1905

Yeni üye

Kanka bunları içerde tutma sebebim dışardaki yeri ayarlayana kadar bide saksıda patlamalarını istedim elimin altında olsun diye, kanka peki hemen dışarı almalımıyım sence ?

tohumlu999

Yeni üye

fly1905' Alıntı:
Kanka bunları içerde tutma sebebim dışardaki yeri ayarlayana kadar bide saksıda patlamalarını istedim elimin altında olsun diye, kanka peki hemen dışarı almalımıyım sence ?

daha sert olmayan yumusak bir topraga alıp güneş gören bir yere koy kanka bitkileri daha sonra alırsın dışarıya.

Vedoo

Kıdemli Üye

fly1905' Alıntı:

Götür ek yerlerine onlar büyüdükçe kök salacak sonra da ayırırken kökleri patır patır ip gibi kopacak götür ek kanka yerlerine,
can suyu ver. böyle de ekme kağıt bardaklara bir tohum bir tohum tekk tekkk ek. Bu kadar büyüyünce de götürüp ekersin uğraşmazsın ayıracağım diye bir saksıdan 3  5 bitkiyi zahmetli olmaz.

Atlantigue

Yeni üye
kanka ben torbacı tohumu dikmiştim aynen böyle büyüdü belki 1-2 ay ugraştım büyümesi çok zor çünkü gerekli ışık almıyor belli ki hatta gövdesi ince kalıcaktır boya gidicek diye tahmin ediyorum güzel bir ışık ya da dışarı koyman lazım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • O obeb:
    ********* ******** hahahaha ******** *** ****** *** ******** hahahaha* ****** **********
  • O obeb:
    hahahaha hahahaha** hahahaha**
  • O oziozi:
  • O obeb:
    *** hahahaha ****** ********* ******** ****** ********* *********
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha** ******** ******
  • O oziozi:
    hahahaha* ******
  • O obeb:
    ******* **** ******** hahahaha* ******** ******** ****** *****
  • H hussii:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O obeb:
    ******** ******** ********** *** ********** ********* hahahaha ***** ** hahahaha ***** ****** ***** ****** ******** ******* ********** ********** **** ** *** ******** ***** ******** ********** ***** **** ****
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O obeb:
  • O oziozi:
    ***** ***** hahahaha*** hahahaha* ***** ******** ****
  • H hussii:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • O obeb:
    ******* hahahaha **** ********
  • O oziozi:
    *** ****** hahahaha**** ****** **********
    +1
  • O obeb:
    ***** ******** ****** ********** *** ***** ***** ****** ******** ** ******** ****** ******** *** *** ******* ******* ********** ******** ******** *** ****
  • H hussii:
    ********* ***** ******* ******* ********* hahahaha** ****** ***** **** **********
  • H hussii:
  • O obeb:
  • O obeb:
  • H hussii:
    ***** ******* **** ********** ******** ********** ***** ***** hahahaha *******
  • H hussii:
    ****** ***** ********** ******* **
    H hussii: ****** ***** ********** ******* **