Yavaş mı ilerliyor

Kanka bardaktaysa bitkin govdesini orta parmakla yuzuk parmaginin arasina sok ve bardagi ters cevir avucunun icine komple toprak dusucek kokleri goruceksin saksindaki topragi bardaga baz alarak es ve elindeki bitkiyi o alana sok ve sula azcik bu kadar
Aynen yukarıdaki sistem katiliyorum. Artı kendi yöntemim söyle (mın. stres için ) outo yapıyorum sadece tek bir kere saksı değişimi yapıyorum (10/12 gün) ,saksı değişiminden 1 gün önce çiçeği ve büyük saksıyı aynı az gubreli su ile sulayıp, çadırın içene alıyorum ki toprak aynı sıcaklığa gelsin ve nemli olsun.ışık kapalı iken saksıya yerleştirip birleşim yerine tekrar biraz sulayip,ışık mesafesini max uzaklıkta tutup dimmer hemen yukseltmiyorum.
Bol bol su için.

Yesil888

Ordinaryüs
Nasıl değiştiricem toprağıyla beraber mi alayım kökle çıkarsam oluyor mu @Yesil888
Nasıl değiştiricem toprağıyla beraber mi alayım kökle çıkarsam oluyor mu @Yesil888
Topragi beraber alacaksin, al elinse bir bicak, filizin gövdesinden 6-7 cm uzaktan kes topragi altlara gittikce bicagi dipine dogru egir, ve kopmle cikar filizi topraktan toprak ve kökleri ile birlikte, sonra ek yeni saksiya, can suyu ver. Islem tamam. Biraz kök kesilirse merak etme sikinti olmaz.

teka

Yeni üye

Tommy vercetti

Müptezel

Rapor, @Yesil888 @Tommy vercetti @Xcd @deyorke @biggie34_

30.gün alt yapraklar baya sarardı Bio fish mix kullandım 3-4 defa az kullandım ondan olabilir mi? Bio bloom da var onu da yeni kullanıcam daha. Neden olmuş olabilir
Kanka hastalik konusunda tecrubem cok yok yanlis yonlendirmej istemem

Yesil888

Ordinaryüs
Sikinti yok kanka, bitkin o sararan yapraklardan besin cekiyor, bu bitkinin tabiyatinda var, engel olamazsin. O yapraklari kesme, birak bitkin o yapraklarin icindeki bütün besini cekince, kendiliginden düser o yapraklar.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    ** **** **** ******** ********* ***** ** ** **** ******* **** **** ***** ******* ***** ******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******** ***** ******** ***** ********** ****** ******** hahahaha****** ** **** ********
  • fenomenbey fenomenbey:
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** **** ***** ** **** ***** ****** ***** *** ******* ** hahahaha* **
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
    ***** *** ****** ***** *** ****** ******** **** ******** **** **** hahahaha***
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    ** ******* ********** ** *** ******** ***** ****** ** ****** ****** *** ****** hahahahahahahahahahahaha
  • fenomenbey fenomenbey:
    **** ******* ********* ******* hahahaha ********** **** ****** ** ** **** ****** ******* ** hahahaha* ** ******* **** ******** ***** **** **** ***** ********** ***
  • B bongalov:
  • fenomenbey fenomenbey:
    hahahaha
  • B bongalov:
    ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • fenomenbey fenomenbey:
  • B bongalov:
  • Didrug Didrug:
    **** ***** ***** *** * ***** ***** *** ** ****** ******** * *** hahahaha ** ** **** hahahaha**** hahahaha****** ***** ********** ***
  • B bongalov:
    ********* ******* ******* ***** ***** hahahaha* ** hahahaha
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** *******
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********
    B bongalov: ******* hahahaha* hahahaha**** ******** ****** ******** ******** ********