Yazın indor

Gunahsizseytan

Yeni üye
O
Tekrar merhaba dostum bence zamanın varsa photo autodan daha iyi olduğunu biliyorum hem hasat hem de kafa olarak ve en önemlisi bakımı kolay bir yanlışın olduğunda dönmek kolay ama auto kadarda kolay hata affetmiyor zaten 2 aylık ömrü var fukaranın bide biz vurunca :) photo iyidir pohoto candır ama onu yapmak içinde biraz içimliğin olacak yoksa bitmez o çile kardeş 4 ay ömür törpüsü...

Gunahsizseytan

Yeni üye
Vallaha haklısın ama camı açık bırakıyorum dedin ya 12/12 periyotta karanlık zaman için içeri giren ışık sorun olmuyor mu karanlık gece zamanın da ışık sızması sıkıntı olabiliyor biliyorsundur

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Vallaha haklısın ama camı açık bırakıyorum dedin ya 12/12 periyotta karanlık zaman için içeri giren ışık sorun olmuyor mu karanlık gece zamanın da ışık sızması sıkıntı olabiliyor biliyorsundur
Dostum hayalinde Hülya Avşar'ın eviyle benim evimi bir tuttun :) Küçük bir pencere var ordan ben bie sığmam birde o pencere apartmanın ortak hava girişi baca değil ama ışık alması yönünde hem fikrim hiç ışık sızmaması lazım benim şu an öyle lakin yine de çok fazla önemsediğimi söyleyemem doğada, balkonda yapılan çiçeklerde sürekli ışığa maruz kaldıklarını bilemiyorum boş tarlada bile uçak ve araba farları yıldızların ışığı gerçi onlar fotosentez için geçerli olabilir mi bilmiyorum ben çiçeğin tam anlamıyla ışık gördüğünde uyanmaya başladığına inanıyorum yoksa kısa ışık geçişlerinin zarar vermediğine inanıyorum yine söylüyorum benim tuvalet zifiri karanlık nem makinasının üzerindeki ışığı bile bantla kapattım ama bu kadarda hassas olmak mı lazım yoksa alt tarafı çalı, ıspanak ,marul gözüyle bakıp yetiştirmek mi lazım bilemiyorum ?

Gunahsizseytan

Yeni üye
Dostum hayalinde Hülya Avşar'ın eviyle benim evimi bir tuttun :) Küçük bir pencere var ordan ben bie sığmam birde o pencere apartmanın ortak hava girişi baca değil ama ışık alması yönünde hem fikrim hiç ışık sızmaması lazım benim şu an öyle lakin yine de çok fazla önemsediğimi söyleyemem doğada, balkonda yapılan çiçeklerde sürekli ışığa maruz kaldıklarını bilemiyorum boş tarlada bile uçak ve araba farları yıldızların ışığı gerçi onlar fotosentez için geçerli olabilir mi bilmiyorum ben çiçeğin tam anlamıyla ışık gördüğünde uyanmaya başladığına inanıyorum yoksa kısa ışık geçişlerinin zarar vermediğine inanıyorum yine söylüyorum benim tuvalet zifiri karanlık nem makinasının üzerindeki ışığı bile bantla kapattım ama bu kadarda hassas olmak mı lazım yoksa alt tarafı çalı, ıspanak ,marul gözüyle bakıp yetiştirmek mi lazım bilemiyorum ?
Alemsin kardeşim ya güldürdün beni bu arada yaş 37 Kocaeli’den selamlar

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Maşallah abim 4 senem geçti Gazi mezunuyum
eee yıllar çabuk geçiyor hayat insana bazen acı ile bazen hep tatlı ve ben tatlı tarafında oldum hayatın hep ama onunda tokatı sonradan geliyor ama yaşlanıyoruz ve kabul etmeliyiz ben eskiden hiç ölmeyeceğim dermişim şimdi nerde o günler her gün yaklaşıyor olduğumu biliyorum ama bir amacım var hala peşinden koçuyorum ve inan çok yaklaşıyorum dostum evli misisin çocukların varsa allah bağışlasın benim kızım var

Gunahsizseytan

Yeni üye
Benimde hayallerim var hep erteledik erteledikçe içimizde yer etti evet 11 senelik evliyim 8yaş oğlum 5yaşında kızım var abi ama bu işler için büyük paralar harcamak istemiyorum zaten ev kredisi yaşam şartları zorluyor malum senin başlığa benzer konu açtım senden 3 /4 gün önce yeterli ilgilenen olmayınca seninkilere bakarken böyle tanışmak nasip oldu benden yanlış zarar gelmez şüphen olmasın ağabey

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Benimde hayallerim var hep erteledik erteledikçe içimizde yer etti evet 11 senelik evliyim 8yaş oğlum 5yaşında kızım var abi ama bu işler için büyük paralar harcamak istemiyorum zaten ev kredisi yaşam şartları zorluyor malum senin başlığa benzer konu açtım senden 3 /4 gün önce yeterli ilgilenen olmayınca seninkilere bakarken böyle tanışmak nasip oldu benden yanlış zarar gelmez şüphen olmasın ağabe
Benimde hayallerim var hep erteledik erteledikçe içimizde yer etti evet 11 senelik evliyim 8yaş oğlum 5yaşında kızım var abi ama bu işler için büyük paralar harcamak istemiyorum zaten ev kredisi yaşam şartları zorluyor malum senin başlığa benzer konu açtım senden 3 /4 gün önce yeterli ilgilenen olmayınca seninkilere bakarken böyle tanışmak nasip oldu benden yanlış zarar gelmez şüphen olmasın ağabe
hayır dostum zerre kadar senden şüphelenmem şüplelenirsemde zaten anlarsın ben hep söylüyorum ya tek adet yetiştirmeye başlayayım 4 adet çorbacı tokumu bitti bitecek hasatı onu bekliyorum sonra tek çiçekten başka yapmayacağım sonra sıkıntı olmaz tek çiçekten ne olacak sanki anakaranın sigarasını mı ben mi tedarik ediyorum.....

Gunahsizseytan

Yeni üye
Yerli tohum pek koku yapmaz dış Ekim’de tecrübe ettim ama sipariş genetik tohumlar çiçeklenme zamanı fena koku yapıyor diyorlar şimdi koku sorunu olur mu nasıl çözüm üretirim ona bakıyorum karbon filitre 720 tl civarı gerek de yok diyen de var

Hamzaazmah

Kıdemli Üye
Yerli tohum pek koku yapmaz dış Ekim’de tecrübe ettim ama sipariş genetik tohumlar çiçeklenme zamanı fena koku yapıyor diyorlar şimdi koku sorunu olur mu nasıl çözüm üretirim ona bakıyorum karbon filitre 720 tl civarı gerek de yok diyen de var
dostum sana iki seçenek
Seçenek 1: paran varsa karbon filtreni düşünme al kabinde yapacaksın değilmi ?
Seçenek 2: dostum onların birebir hesaplaması var ben bilmiyorum makine mühendis i bir arkadaşına söyle tabi varsa yoksa odanın enini boyunun yüksekliğini at bende baktırayım .... sana kaça kaçlık bir motor almanı söylerim aynı motoru ben 230 lt buldum belki bi 200 tl daha gider ama ondan güzel olabilir tabi elinden böyle işler gelir mi bilmem ....

Gunahsizseytan

Yeni üye
Abi yok konuştuk ama unuttun sanırım kabin değil kullanmadığım banyo camdan 45X45 gibi cam var o menfezden gelen hava yeter mi diye konuştuk

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ***** ** ******* ** hahahaha
  • powered powered:
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    +1
  • Houp53 Houp53:
    ***** ****** ** ****** ******* **** ******* ******** ** **** ****** ********** ****** ******* ***** ** ********** **********
    ** ***** ****** hahahaha* **** **
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
    ** ********** ***** **** hahahaha**** *** ******* ***** **** ********* * * *****
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • A angeshar:
    hahahaha**** **** ** **** *** **** ***** hahahaha* ******** **** ** ** ***** *** *** hahahaha** ***
  • A angeshar:
    ***** ***** *** ******* ***** hahahaha** **
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ******** *****