Yaz aylarının gelmesi ile ısı problemleri

onurcesur

Yeni üye
Merhabalar

1000 w hps ampülü cooltube reflektöre taktım ve güçlü bir havalandırıcı ile dışarı atıyorum, ancak yazın gelmesi ile birlikte odamdaki ısı 29 dereceye kadar çıkıyor, şuanlık bir problem olarak görmüyorum ancak hasada 3-4 hafta var 3-4 hafta içinde havalar dahada ısınacak. Sizce ne yapmalıyım, ısı 30 32 civarlarında olsa bitkinin vereceği hasat miktarı ve kafasında negatif bir etki olur mu ya da bitkiye ne gibi zararlar verir?

Teşekkür ederim

lildevil

Yeni üye
2 gündür bende de 27,5in altına düşmedi ışığın birinin fanları bozulmuş onu gönderdim ama 350 watt led bile 28-30 derece arası yapmaya yetiyor

Thunderstruck

Yeni üye
Işık açıkken 30 dereceyi görüyorum ben de bazen.
İçinee buzlu su konulan usb li mini klimalardan almayı düşünüyorum. Var mı acaba kullanan ve tavsiye eden. Karşılarına oturup üfleyerek serinletmek zorunda kalıcam artık galiba :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
    S sonche: ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ********...