YENİ FAN SİZCE İŞ GÖRÜRMÜ

Grow Ts 3461

Yeni üye
Selamın Aleyküm Kankalar

Yeni Sipariş Ettiğim Radyal Fan Geldi Sizce İş Görürmü

ODA Ölçüleri

150  230 280

https://ibb.co/Tcx0Xs6

https://ibb.co/HNzbLf2

https://ibb.co/hsNJWfs

Görür kanka güle güle kullan, aynı markanın başka bir fanını kullanıyorum sesi dışında bir problemi yok diyebilirim.

Merhaba kanka, fanı ne için kullanacaksın? Karbon filtreye mi başlayacaksın yoksa ısıyı atmak için mi? Genellikle radyal Fanlar yüksek ısı tahliyesi için kullanılır. Ancak karbon filtre ile radyal fanın bağlantısını bir şekilde yapabilirsen eğer işini gayet görecektir ki radyal Fan ile karbon filtre kullananlar gördüm. Ayrıca İspanyol fanlarının para tuzağına düşmemiş olmana da ayrıca çok sevindim.

Kabinin 9,66 m3 fanın 420 m3. Bu da demek oluyor ki odanı 1 saatte 46 kez temizliyosun. Karbon filtre ile fanın performansı %30 düşse bir saatte odandaki havayı 30 kez dışarı atacaksın ki bu arzu edilen sirkülasyon. Bununla beraber içeriye giris fanı alman gerekir ki kızların odadaki havayı kullanamadan sirküle olmasın.  100 m3lük basit ve ucuz bir fan aksiyel/kanal tipi fark etmez işini görür. Aksiyel alacaksan eğer panjurlu yüzeyi kabin dışına bakacak yani kabinin dışından kabinin içine hava atacak aklında bulunsun.

Grow Ts 3461

Yeni üye
Cvp: YENİ FAN SİZCE İŞ GÖRÜRMÜ

Selamın Aleyküm

Ses Biraz Var Kankalar Gerçi Odada Çalıştırmadım Orda Birazdaha Uğultu Yapar Gibime Geliyo 220 TL Aldım

Odada Çok Ses Yaparsa Bişekil Çözüm Aricam Bilgisi Olan Varsa Paylaşsın Nasıl Susturmak Daha Avantajlı

Olmadı Hız Anahtarı Alıcam

Carbon Filtre Yok Belki İlerde Kendin Yaparım Havayı Aliminyum Esnek Tahliye Borusuyla Bacadan Atıcam Direk Bakalım Orda Etkisi Ne Olucak

Grow Ts 3461

Yeni üye
Cvp: YENİ FAN SİZCE İŞ GÖRÜRMÜ

Kankalar Odaya Koydum Baya Uğultu Yapıyor Değiştirdim Başka Bitane Sessiz Aldım

https://ibb.co/nBzFSWg

Bunu Aldım Bide Bunu Koyup Odaya Denicem Bakalım Ses Nası Çıkacak

Hız Anahtarı da Aldım Bu Fan Çift Devirliymiş Buna Anahtar Bağlantısını Bilen Varmı

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ** ** ****** ******** **** ***** *** **** hahahaha hahahaha** ********* ** ****** hahahaha** * ***** **** ****** ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******* ****** *** ***** ******* *** *** hahahaha hahahaha**** **** ****** ******** ***** ***** ******** **** *** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** ******** ****** ** hahahaha ****** **** ** ** ***** ***** ****** *** ***** ******** ****** ********* ******* *** ******** ****** *** hahahaha ***** ******** ********** ***** *******
  • Night owl Night owl:
    **** *** ****** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ***** ****** ********** ****** ****** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** ** *** *** ***** hahahaha ****** **** *** ****** ****** ******** *** ****** ******** *** *** ***** ****** ********** ****** ****** *********
  • Night owl Night owl:
    **** ******* ****** ** ***** ******** ****** ** hahahaha **
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** hahahaha hahahaha* ** ****** ******* ****** **
  • Night owl Night owl:
    ******** **** ** ******** ** ** **** ** **** ** ****** hahahaha *** ******* *** ****** **** **** ******** ***** ****** ******* ***** **** ****** ***** ** ** *** *** ***** hahahaha ******
  • L lityum:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** ***** ******** ***** ******* ** **** ****** *** ****** ********* ******** * ********** ** ********* **** ********* **** ********
  • L lityum:
    hahahaha***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ******* ******** ****** ******** ***** ***** **** ** ***** *** ****** ****** ***** ****** ********* **********
  • L lityum:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** *** **** ** ******** ****** ****** **** ***** ****** ***** ********* ***** *** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • G Groww1010:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ** *** ****** ***** ******* ******** ***** ********* *** *******
  • G Groww1010:
  • G Groww1010:
    ******* ******* hahahaha****
  • G Groww1010:
    G Groww1010: **** *** ******