Yeni Başlıyacağım Arkadaşlar Bi Destek

higthead

Jolly Green
Selam kankalar, growkent.com internet sitesinden bi sistem kurdum
-100*100*200 kabin
-Temiz hava girişi
-Pis hava çıkışı
-Carbon filtre
-Biobizz toprak ve gübreleri (biraz araştırınca pişman oldum ama artık çok geç ilki böyle olucak mecbur)
-Nem makinesi daha almadım önerilerinize açığım ve bu konuda yardım istiyorum nem makinesi ne zaman gerekli hangi mevsimde gerekli kabin içine temiz hava girişi için odanın penceresi açık mı kalması gerekiyo yoksa pencere kapalı kalsın oda içindeki hava yeterli olur mu?
-Ali expresten Bestva 1500w aldım haftaya geliyo ve bu ürünü kullanan var mı aranızda ve bunun haricinde önceden 250w yxo aldım Türk yapımı ama felaket ısınıyor ama yaydığı ışık çok kuvvetli çok hoşuma gitti bunu kullanan var mı soğutmanın yolu var mı 650 TL para verdim boşa gitmesin
-4 adet 15 litre kumaş saksı aldım bu kabinde 3 auto yetiştirebilirmiyim ve ne kadar hasat alırım?

* Ve konu dışı olarak ben bunların hepsini internetten sipariş ettim ve istemez fatura kesildi bi sıkıntı olur mu takibe girer miyim baskın yermiyim bu konuda da tereddütlerim var arkadaşlar
Güzel yorumlarınız için şimdiden teşekkürler Hasadınız bol olsun

Evet yine en sevdiğim kabın kurulum konusu ve havalandırma konum havalandırmada kıtap yazarım hemen destek lınkler ve yazıları yazıyorum dostum.

kabınıne uygun

Çıkış fanı 350m3 sp slient sessiz seri

Bütcene gore 1 alt serisi

Giriş fanın dr slient (sessiz)aksiyel fan 200m3 kullanınca 150 lere dusucek cuk oturucak cıkıs fanına gore.

Çıkıs fanına uygun karbon filtren 480m3h 125mm. Bu karbonu onerırım ben ve burdan bır cok kısı kullanıyıor memnunuz kullanılan karbon mıktarları pıyasadakılerden 2-3 kat fazla buda uzun kullanım ve koku problemı sıfırlamak demek

mobil klıma aparatı al cıkış fanın borusunu lınktekı resımdekı gosterılen sekılde ıster en yukardan ıstersen nerden verıceksen dısarı ver odanın ıcıne sakın cıkıs havasını verme.

Sativacı11

Yeni üye
Evet yine en sevdiğim kabın kurulum konusu ve havalandırma konum havalandırmada kıtap yazarım hemen destek lınkler ve yazıları yazıyorum dostum.

kabınıne uygun

Giriş fanın dr slient (sessiz)aksiyel fan 200m3 kullanınca 150 lere dusucek cuk oturucak cıkıs fanına gore.

Çıkıs fanına uygun karbon filtren 480m3h 125mm. Bu karbonu onerırım ben ve burdan bır cok kısı kullanıyıor memnunuz kullanılan karbon mıktarları pıyasadakılerden 2-3 kat fazla buda uzun kullanım ve koku problemı sıfırlamak demek

mobil klıma aparatı al cıkış fanın borusunu lınktekı resımdekı gosterılen sekılde ıster en yukardan ıstersen nerden verıceksen dısarı ver odanın ıcıne sakın cıkıs havasını verme.

Çıkan havayı nereye vereceğim konusunda hiç bi fikrim yok, önümüz kış cam sürekli açık kalması imkânsız

Sativacı11

Yeni üye

kabınıne uygun

Tekrar meraba çıkış fanını 330m3 karbon fan set olarak aldım
Giriş fanını ise 300m3 değiştirmem gerekir mi uyumsuz mu olmuş?

Sativacı11

Yeni üye
Dostum hangı urunlerı aldın bılmıyorum.Aldıgın setın lınkını atarmısın bır bakım. En kotu olmadı iade edersın.
Bu üstteki karbon fan seti hava çıkışı için

Bu da temiz girişi için

Bu üstteki karbon fan seti hava çıkışı için

Bu da temiz girişi için
Kanka merhaba bende havalandırma için araştırma yapıyorum da benim kabin ufak 60/60/160 kabin ebatı temiz girişi bu attığın link güzel de cıkış için ufak nasıl birşey tavsiye edersin filtre olarak aspiratör filtresi takıcam tek bitki. https://www.hirdavatfirsati.com/her...takilan-bacasiz-kullanima-uygun-karbon-filtre

Sativacı11

Yeni üye
Kanka merhaba bende havalandırma için araştırma yapıyorum da benim kabin ufak 60/60/160 kabin ebatı temiz girişi bu attığın link güzel de cıkış için ufak nasıl birşey tavsiye edersin filtre olarak aspiratör filtresi takıcam tek bitki. https://www.hirdavatfirsati.com/her...takilan-bacasiz-kullanima-uygun-karbon-filtre
Çıkış fanın bu kabine uygun

Hava kanalı
Ve bunlara uygun 100mm kelepçe alcan bu sitede var

Temiz hava girişi de bunu alsan sana yeter kanka kabinin ufak tek bitki
Benim attığım linkteki 300m3 sana büyük gelir

Çıkış fanın bu kabine uygun

Hava kanalı
Ve bunlara uygun 100mm kelepçe alcan bu sitede var

Temiz hava girişi de bunu alsan sana yeter kanka kabinin ufak tek bitki
Benim attığım linkteki 300m3 sana büyük gelir
Eyvallah bro cansın

Ü

Üye silindi 25603

Guest
link yok google var, bak yeni bir konu actim. oku lütfen

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha **** ******
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • O Oci137:
    *** ******* ***** * ******** ***** *** ****** ****** ***** **** ** ***** ***** ***** ********
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • O Oci137:
    ** ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha ** ********* ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • L Levrekbaz45:
    *** ****** *** ******** ***** **** ** ********* *** ****** ** ******* hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • O Oci137:
    ********** ***** hahahaha**** ***** **** ******* ***** ********** ******* ********** ******* ********** ********** hahahaha ***** hahahaha ****** ****** ***** **** ** ******* ***** ***** ** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ******** ****** ******* ***** ** hahahaha* ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ** ***** *** ** ****** hahahaha* ****** * ***** *** *** ** ******* ***** ******* hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • Night owl Night owl:
    *** *** ***** ******** ******** ********** hahahaha**** hahahaha ** ********* ******** **** ******* ** hahahaha** *** ********* ***** ********
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** **** ********* hahahaha* ***** ***** ** hahahaha hahahaha******* ***** hahahaha ***** ******** **** ********** ********** ******** ********** ********** ***** ******* hahahaha ***** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ** ** ******* ******* ******** ****** *** ****** ****** ****** ********** ***** ******* ********** ********* ***** ********* ********** ** ***** hahahaha** hahahaha* *** *** ****
  • Night owl Night owl:
    ******* ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
  • bafici bafici:
    ******** * ***** ******** ********* *** ***** ***** ******** **
  • bafici bafici:
    **
  • K Kamacı6161:
    ******** ******** ******* ***** ********** ***** **** **** ** ******* ****** ********
  • quorthon quorthon:
    ******** ********** ***** ***** ***** hahahaha**** ***** ******* ****** * **** ********
  • NewGardener NewGardener:
    ***** ******** ******** **** ***** hahahaha ********* *** **** ** ********** *** ***** ******* hahahaha***** ******** ***** ******** ****** ******** ******** ******** ****** ****** ******* ** ** ******* ***** ** ********** ******** ******* ***** ******* ******
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** ********* ********** **** hahahaha ***** hahahaha* ** ******** ******
    Houp53 Houp53: hahahahahahahaha ** ****** hahahaha**** ********* **** ****** ********** **** *********...