Yeni başlayacak arkadaşlara öneriler

jambik35

Yeni üye
kafamda vardı başlamak bu yazıyı okuyunca bende yaparım ulen dedim ve şuan ufak ufak topluyorum sistemi :)

Denizbey

Üye
Cvp: Yeni başlayacak arkadaşlara öneriler

Kankiler bitkim 5 günlük ve Tüylenme başladı normalmi sebepleri nelerdir

LadyDianaV

Yeni üye

Marangoz' Alıntı:
cannabis'dan alıyorum kanka. en son 7 ay önce aldım.

kanka mesajı sansürlemiş öm atıyorum.

ulan hayatımız sansür..

Aynen öyle her yer sansür ::) Bana da söyleyebilir misin nereden aldığını tohumu ?? DM veya mail yolu ile. 

Gayet hoş bir paylaşım olmuş aynı zamanda duyumlardan ziyade yaşanarak oluşmuş bilgiler paylaşımlarınızın devamınızı bekliyoruz

AK47isAtool

Yeni üye

Marangoz' Alıntı:
booost' Alıntı:
güzel yazmışsın kanka yeni başlayanlar için rahatlatıcı bilgiler , çok fazla detaya girip işin içinde boğulmamak lazım , adım adım sindire sindire. kanka bu arada tohum kaynağını öğrenebilir miyim hangi firmadan alıyorsun ?

cannabis'dan alıyorum kanka. en son 7 ay önce aldım.

kanka mesajı sansürlemiş öm atıyorum.

ulan hayatımız sansür..
knk bi öm bende alırım

Marangoz

Kıdemli Üye

Caftir' Alıntı:
ŞPhotolara niçin eğitim verilemiyor kanka

Photolara değil autolara eğitim genelde verilmez kanka. Çünkü autoların fizlenme süresi kontrol edilemez, bu yüzden bitkinin verilen eğitimi tamamlaması için gereken filizlenme süresi sağlanamaz.

Hocam herkeze bol keyifler benim en çok merak ettiğim millet nerden buluyor bu tohumu yardımcı olursanız sevinirim

baturko66

Yeni üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******* ***** ******** ******** ***** *** ***** ********* hahahaha ********* ******* ****** ********* ******* hahahaha ***** ********
  • Emmy Emmy:
    *** **** hahahaha *** ******* ******* **** ******** *** ** **** ** **** ***** ***** hahahaha** ****** ****** ******** ******* ***** **** ***** ** **
    hahahaha **** **** hahahaha*** **** hahahaha *** ******* ******* **** ******** *** ** **** ** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** hahahaha
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ******* ******* ********** **** hahahaha** **** ***** hahahaha ******** ***** ***** hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha** ***** ******** ** ********** ***** ******* ******* ******* ******* ********** **** hahahaha** **** ***** hahahaha ********
    ****** ** ** *** ***** ******** ******** ***** ****** ******** ***** ******** **** ***** ***** ******** ****** * ***** ******** * ***
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ********* ******** ***** ******** *** **** ***** ***** ****** ***** ******** ** ******
    +1
    ***** *** ***** ****** ******** **** ********* ***** *** ****** ***** ***** **** ****** ******* ***** ***** hahahaha** ***** ******** ** ********** *****
    * ******** ***** ********* ******* ***** **** ***** ******** *** **** ***** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** **** ** ******* ****** ******* ******* hahahaha*
    ********* ** ***** ** **
  • Emmy Emmy:
    ********** **** ******** **** ****** ********** ****** hahahaha**** ********** ********* **** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* hahahaha* ********
    * ** *** **** ****** ********** * ********* ***** ********* ** ***** ***** *** **** ******** ** ** ***** * ******* ** ** ** *** ******* ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Mordecai Mordecai:
    *** ***** hahahaha**** ** ******** ****** ***** hahahaha ***** ********* ** ****** ***
    ********* ****** ****** ***** hahahaha ******* ******** ******* **** ****** ******** ******** *** ** **** ******* **********
    ***** ********* ******* **** ********** *** ***** hahahaha**** ** ******** ****** ***** *********
  • Mordecai Mordecai:
    +1
    Mordecai Mordecai: ********* **** ***** ********* +1