Yeni başlayan arkadaşlara destek..

• Konbuyu başlatan Üye silindi 26240
  • Başlangıç tarihi

meqquın

Yeni üye
kanka ileri aşamada toprak değişimi daha risklidir, başlarda çok büyük sorun yaratmaz.

ancak 12 litre saksı kullanacaksan auto için idealdir. direkt tohumu patlatıp saksıda başlayabilirsin. ilerde photo olduğu ortaya çıkarsa , çiçeğe sokmadan daha büyük bir saksıya transfer edip çiçeğe sokabilirsin
Eyvallah kanka iyi growlar.

OttoMan347

√SEFİR√
Uzun dönem. 18 saat aydınlık 6 saat karanlık olarak ışık periyodunda veg (büyüme dönemi) geçiren, 12/12 saat döngüsüne geçildiğinde çiçeklenme başlayan normal bitki yani. Auto oynanilmis genetiginin özelliğine göre kendiliğinden çiçeğe giren kısa dönem ister 24 saat ister 20/4 saat ışık ile bakılan bitki

C

Canna

Guest
@Figo3626 gerekli renkleri isiklari gerekeli oranda ve gücte yaptiysan tabiki bitki yetisir o isiklarin altinda, ama kafana göre isik bilgin olmadan yaptiysan bilemem, ayrica yaptigin isigi hangi mesafeden ne gücte vermen lazim,Dostum bu isik isi basli basina bir bilim dali.

Figo3626

Yeni üye
Doğru diosun şuan yaptığım ışık baya aydınlatıyor ama ne verir bitkiye bilmem bu arada bugün kafayı uzattı topraktan.kac saat uygulamalıyım auto icin

Figo3626

Yeni üye
Şuan kafayı 5 saat önce falan çıkarmıştır yani hemen dediğin saatemi gecmeliyim yoksa bi kaç gün ışık açık kalsın mi

C

Canna

Guest
Bir kac gün yapabilirsin istersen 24/0 ama tavsiye etmem kanka, direk 18/6 ve hasata kadar 18/6 su nada senin filizi yüksek neme ve 26-27 derece sicakliga ihtiyaci var, suyu direk flizin dipine verme 1-2 cm uzagina daire seklinde ver. Su anda topragi nemlidirecek kadar su ver, 20-25 ml su yeter. Sana daha cok yazrdim ama kafam iyi, forumlara gir oku konka orada cok bilgi var

Figo3626

Yeni üye
Çok saol kardeşim dediklerini yapicam suyu zaten öyle veriyorum nem 70e yakın zamanlayıcısı 18e ayarliyacagim çok saol eksik olma

Grow Muhabbetleri
Help Users
    5.yaprak 5.yaprak: ***** *** ** ******* *****