Yeni başlayan arkadaşlara destek..

• Konbuyu başlatan Üye silindi 26240
  • Başlangıç tarihi

Woppy

Ordinaryüs
Knk kimyasalla organik karıştırmayın diyorlar ama over zaten son 2 hafta sulamada kullanıyorsun bence sıkıntı cıkartmaz faydası olur diye düşünüyorum.

LvbelC5

Kıdemli Üye
kesinlikle ilk growu çorbacı denesinler auto tohumla baslarsalar sadece paralarına yazık olur....
kesinlikle ama kesinlikle full spektrum ışıkla başlasınlar bu işe ve her zaman herşeyin en ucuzuna kaçmaya çalışsınlar pahalı ürün olsun güzel olsun kafasından kacsinlar ilk grow %65 ihtimalle çöp olacaktir zaten en ucuzu dediğimdede dandik olana kacmasinlar ucuz ama işlevli ürünler....
bez dolap zımbırtısından kesinlikle kaçınsınlar kendi yaptıkları tahtadan dandik bir kabin bile emin olsunlarki bez dolaptan daha sağlam olacaktır....
benim suanlik aklıma gelen bunlar birde pek heyecana kapılmasınlar beklentilerini düşük tutsunlarki hasat zamanı bütün hevesleri kırılıp growa kusmesinler

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Knk kimyasalla organik karıştırmayın diyorlar ama over zaten son 2 hafta sulamada kullanıyorsun bence sıkıntı cıkartmaz faydası olur diye düşünüyorum.
kanka ben de sentetik ile organiği karıştırmayanlardanım, zira karıştırdığım 3 ayrı dönemdeki bitkiden hiç memnun kalmadım, şimdi kafadan organik gidiyorum. ama overdrive bitkinin son enerjisine saldırdığı için bu yorumuna çok katılıyorum, son 2 haftadaki kullanım hiçbir sorun yaratmıyor

meqquın

Yeni üye
Kankalar selam. Forumda daha önceleri auto bitkide saksı değiştirip sorun yaşayanlar görmüştüm. Sponsordan auto diye aldığım tohumları (umarım ki öyle çıkar) filizlendirirken önce bardak su - nemli peçete- küçük litreli saksı mı yoksa direk 12 litre air saksı - toprak olarak biobizz lightmix - tohum u gömerek mi başlamalı.

Abu Hay'OT

Ordinaryüs
Kankalar selam. Forumda daha önceleri auto bitkide saksı değiştirip sorun yaşayanlar görmüştüm. Sponsordan auto diye aldığım tohumları (umarım ki öyle çıkar) filizlendirirken önce bardak su - nemli peçete- küçük litreli saksı mı yoksa direk 12 litre air saksı - toprak olarak biobizz lightmix - tohum u gömerek mi başlamalı.
kanka ileri aşamada toprak değişimi daha risklidir, başlarda çok büyük sorun yaratmaz.

ancak 12 litre saksı kullanacaksan auto için idealdir. direkt tohumu patlatıp saksıda başlayabilirsin. ilerde photo olduğu ortaya çıkarsa , çiçeğe sokmadan daha büyük bir saksıya transfer edip çiçeğe sokabilirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
    ***** *** ***** hahahaha* ******* **** ** ***** ****** *** hahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    +1
  • deyorke deyorke:
    * hahahaha* ******* ******* ********* hahahaha* *** ***** ***** ********
  • elchavoo elchavoo:
  • elchavoo elchavoo:
    *** **** hahahaha* ******* ******
  • deyorke deyorke:

• elchavoo elchavoo:
  • deyorke deyorke:
    ********* **** ******* hahahaha ******** ** ********* * **** ******** ********
  • elchavoo elchavoo:
  • elchavoo elchavoo:
  • deyorke deyorke:
  • elchavoo elchavoo:
    ** **** hahahaha** ****** ** ** ****** *** hahahaha**** ********* *** ******** hahahaha** *** *** *********
  • elchavoo elchavoo:
  • deyorke deyorke:
    ********** ** **** hahahaha** ****** ** ** ****** *** hahahaha**** ********* *** ******** hahahaha** *** *** *********
  • elchavoo elchavoo:
  • elchavoo elchavoo:
  • elchavoo elchavoo:
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******* ** ****** ********
  • A ax-b:
  • elchavoo elchavoo:
    **** ******* ******** ***** ***** ***** ******** *** **** ******* ** ******* **** *** ** * *** *** **** ***
  • deyorke deyorke:
    ****** *** *** ***** ********* ******* ******** ***** ***** ***** ******** *** **** ******* ** ******* **** *** ** * *** *** **** ***
    deyorke deyorke: ****** *** *** ***** ********* ******* ******** ***** ***** ***** ******** *** **** ******* **...