Yeni ciceklenmis bitkiye gubre icin ne onerirsiniz

hazeBABA

Üye
İçeriğindeki Kalsiyum ve Magnezyum; Amonyum, Fosfat ve Sülfat kaynaklı alımı engelleyen olumsuzluklardan etkilenmez. Sebze, meyve ve çiçeklerin raf ömrünün uzamasını destekler. Çiçek burnu çürüklüğü ve acı benek bozukluğu oluşmamasına yardımcı olur.

çalmag gübresi bu bunu al

hazeBABA

Üye
gübre konusunda 2 çeşit gübre seçeneğin var; organik ve sentetik.

Sentetik risklidir, ayarını tutturamazsan yakar bitkini, gelişim istediğin gibi olmaz hatta gelişim durma noktasına gelebilir.

Organik daha tolere edilebilir. Bitkin kolay yanmaz, aroma tat vs. organikte daha iyidir. Hasat konusunda sentetik bir tık önde olsa da organik ilk deneyim için doğru tercih olacaktır.

Forumda el yapımı gübreler mevcut.

Onun haricinde grow sitelerinde forumda konuşulan gübreleri alabilirsin...

İçeriğindeki Kalsiyum ve Magnezyum; Amonyum, Fosfat ve Sülfat kaynaklı alımı engelleyen olumsuzluklardan etkilenmez. Sebze, meyve ve çiçeklerin raf ömrünün uzamasını destekler. Çiçek burnu çürüklüğü ve acı benek bozukluğu oluşmamasına yardımcı olur.

çalmag gübresi bu bunu al
Valla reis bakiyorum bulamiyorum o yuzden link varsa

hazeBABA

Üye
bunu kullanabilirsin yada doğal yarasa gubresi ver solucan gübreside verirsin kollaya kaçıcaksan
seçim senin ya doğal yarasa gubresi yada attığı m diyerlerine bak

hazeBABA

Üye
kovanın ortasından ufak delikler açabiliyosan aç 5 10 tane ufak delik toprak hava alsın kökler doğrusu :D

Extremist

Kıdemli Üye
Buna çok güzel kompost çayı yapabilirsin harika olur. Solucan gübresi, yarasa gübresi "yoksa yanmış a kalite keçi gübresi" ve odun külü.
Bunları güzel bir şekilde suda hava taşı ile en az yarım gün çözüp ph ı ayarlı şekilde verirsen, tadından yenmez :)
Örneğini bırakıyorum buraya,

Kullandığın su mutlaka içme suyu olsun

Buna çok güzel kompost çayı yapabilirsin harika olur. Solucan gübresi, yarasa gübresi "yoksa yanmış a kalite keçi gübresi" ve odun külü.
Bunları güzel bir şekilde suda hava taşı ile en az yarım gün çözüp ph ı ayarlı şekilde verirsen, tadından yenmez :)
Örneğini bırakıyorum buraya,

Kullandığın su mutlaka içme suyu olsun
Eyvallah kral sagolasin deniyecegim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
  • quorthon quorthon:
    ***** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • T Turco:
    * *
  • T Turco:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** ******** ****** *** ******* *** **** *** ******** ******** ******* ***** *** hahahaha ******* ***** ****** ***** **** ******** ********* hahahaha** ****** *** **** ********* hahahahahahahaha***
  • Bomberx Bomberx:
    ***** ********* ****** ***** hahahaha*
  • O obeb:
    O obeb: ******** ***** ******* ***** ******** *** *** ********