Yeni grow

Selam kankalar ilk growu ite kaka bitirdim sıra ikinciye geldi genetik slh diye aldığım sponsor tohum 80x80x180 kabinim de fc3000 Mars hydro ışığım var gübrelerim sensi grow ve bloom a ve b , voodo,tarantula , sensiyzm, Nirvana , b52 , shino , bud candy , big bud , overdrive , ve cal mag var elimde kızların günlerini bilmiyorum 2 gün geç çıkan da oldu ama toparladılar cal mag eksikliği yaşıyorum fısfıs ile calmag verdim işe yaramadı gibi sırada ki sulamayı calmag lı vericem , topping yapıcam ama cal mag eksikliği olduğu için yapamıyorum toppingten sonra lst yapıcam şimdilik böyle , her yorum benim için değerli herkese iyi growlar hasatınız bol olsun :)

Selam kankalar ilk growu ite kaka bitirdim sıra ikinciye geldi genetik slh diye aldığım sponsor tohum 80x80x180 kabinim de fc3000 Mars hydro ışığım var gübrelerim sensi grow ve bloom a ve b , voodo,tarantula , sensiyzm, Nirvana , b52 , shino , bud candy , big bud , overdrive , ve cal mag var elimde kızların günlerini bilmiyorum 2 gün geç çıkan da oldu ama toparladılar cal mag eksikliği yaşıyorum fısfıs ile calmag verdim işe yaramadı gibi sırada ki sulamayı calmag lı vericem , topping yapıcam ama cal mag eksikliği olduğu için yapamıyorum toppingten sonra lst yapıcam şimdilik böyle , her yorum benim için değerli herkese iyi growlar hasatınız bol olsun :)
2 haftalıklar bu arada ama tam gün yok maalesef :)

kankacım toprağın ne gördüğüm kadarıyla besinli toprak, su ver sadece geç bu dönemde 2 hafta su ver sadece o kendıne gelır zaten suan verecegın gubrelerı topraktan alamaz besın kıtlemesı yapar kı zaten suan buyuk ıhtımal ıle yapraklardan beslenıyo bıtkın daha ufak gübre vs kes suan bence 2 hafta bos sulama devam et o kendını toparlar

Kanka light mix toprak all mix değil besinleri de 100 ml e göre ayarlayıp veriyorum geçen grow da olmayan şey bu sefer geldi başıma sıra da ki sulama cal mag verip devam etmeyi düşünüyorum

Kanka light mix toprak all mix değil besinleri de 100 ml e göre ayarlayıp veriyorum geçen grow da olmayan şey bu sefer geldi başıma sıra da ki sulama cal mag verip devam etmeyi düşünüyorum
tamam lıght mix toprakta da 2 hafta hiç bi gübre vermemen lazım sadece kök güçlendirici kullanabılırsın baska bırsey kullanma bıtkıye hemen yukleenme bı bırak kendı evrımını gerceklestırsın gübreyi falan kes 2 hafta verme kendine gelicek, korkma az gubreden degıl cok gubreden öldurursun kızcagızı

okey yes sir

Kıdemli Üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!