Yeni growa başlayacağım hangi genetik tohumu ekeyim?

wegener

Üye
Dostlar merhaba yeni growa başlayacağım 80x80 kabin kullanacağım sizce hangi genetik tohumu ekeyim işi bilen aekadaşların cevabını bekliyorum şimdiden teşekkürler

(Fazla prof bir kabin kurmuyorum)

Kabini bez dolaptan yapacağım

Son düzenleme:

istr

Ordinaryüs
kanka anlıyorum heveslisin ama her soruya da aynı konu açmana gerek yok, tek bir konuda sorularını toplayabilir, veya chate gelebilirsin

istr

Ordinaryüs
Reis chatte kimse cevap vermiyor da sen yardımcı olurmusun 2 saksılık yerim var ekipmanlar fazla iyi değil 2 saksı için yeterli sadece sence hangi tohumu ekmeliyim?
Öncelikle 2 saksı kaç lt düşünüyorsun, auto mu düşünüyorsun photo mu düşünüyorsun, sativa mı düşünüyorsun indica mı düşünüyorsun, bunları bir kararlarştırman lazım, auto başlamak istiyorsan blue dream veya mexican airlines öneririm, güçlü sativalardır.

wegener

Üye
Auto ve photo nedir reis
Öncelikle 2 saksı kaç lt düşünüyorsun, auto mu düşünüyorsun photo mu düşünüyorsun, sativa mı düşünüyorsun indica mı düşünüyorsun, bunları bir kararlarştırman lazım, auto başlamak istiyorsan blue dream veya mexican airlines öneririm, güçlü sativalardır.
Auto ve photo nedir reis?

istr

Ordinaryüs
Kankam auto kısa dönem, photo uzun dönem bitkiler için kullandığımız tabir, aralarında baya bir fark var, forumun içerisinde a dan z ye grow rehberi mevcut, öncelikli olarak okumanı tavsiye ederim

wegener

Üye
Kankam auto kısa dönem, photo uzun dönem bitkiler için kullandığımız tabir, aralarında baya bir fark var, forumun içerisinde a dan z ye grow rehberi mevcut, öncelikli olarak okumanı tavsiye ederim
Tamamen okudum hatta malzemelerimi toplamaya başladım auto düşünüyorum reis 1 saksı düşünüyorum

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********