Yeni Yetiştiriciye Yardım

neretumu

Yeni üye
PMerhaba kankalar abiler.
Öncelikle geçmiş bayramınız mübarek olsun ben daha yeniyim o yüzden şimdiden bi yanlışım olursa mazur görün.

Yaklaşık 1.5 hafta önce tohumları toprağın altında patlatarak saksıma ektim normal doğal toprak kullandım bugün ise üstlerine torflu toprak atarak biraz suladım(masrafı seven biri değilim?). Bu konularda yeni olduğum için bana tavsiye öneri vb. Yardımcı olabilecek kankalar abiler varsa çok sevinirim hepinize iyi forumlar...

ChaMuR

Yeni üye
Kanka oncelikle seninde gecmis bayramin mübarek olsun , eger masrafi sevmiyorsan outdoor dogru secim  ama gec kaldin bence outdoor icin  .  Tek masrafin gubreler olacakdir  gubrelerini al dogru zamanda dogru şekilde kullan gerisini  bitkiye birak...

ne kadar ekmek o kadar köfte hiç risk almasan daha iyi ozaman dostum 5 10 gr sigara için ne 3 ay beklenir,ne onun tribi riski çekilir.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • Avare Avare:
    **
  • Avare Avare:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahahahahahaha
  • I ichbinkrytpon:
    ****** hahahaha *****
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
  • I ichbinkrytpon:
    hahahaha ******** ****** ** ****** ** **** ********
  • K kiryue0:
  • K kiryue0:
    hahahahahahahaha ***** ********** hahahaha*** ** ******** hahahaha* ******** ******* **** *** ***
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    *** ******** *** **** hahahaha*** hahahaha**** ********
  • T Tatata:
    ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* **** **** ******* **** ** hahahaha** hahahaha******* **** *** ***
    T Tatata: ***** ****** ******* ******* hahahaha*** ********** ***** ** ****** ********* ******* ****...