Yeni yetmeye yardım çiçeklenme dönemi bitmek bilmiyor.

olgunb

Yeni üye
Arkadaşlar merhaba.

Evde tek kök yetiştiriyorum. Çorbacı tohumu. 18/6 ışık kullanıyorum. Led ışıklandırma. 12/12 ye dönmeden çiçeklenme başladı. Demek ki şansıma autoflowering bir tohummuş. sömekler büyümeye başladı ben de internetten okuduğum kadarıyla hafta saymaya başladım. Öğrendiğim kadarı ile 8 hafta civarı sürmesi lazım çiçeklenmenin. ben 9-10. haftadayım ve trichromelar ancak daha azıcık opaklaştı. O da çok az kısmı. Hala büyük çoğunluğu şeffaf. Yapraklar da yeni yeni bir iki tane sarardı. bu hızla daha haftalarca da flush aşamasına geçebilecek gibi durmuyor. Oysa ilk 6 hafta aynen nette anlatıldığı gibiydi aşamalar sonra aşırı yavaşlama oldu gelişimde. 3 haftadır neredeyse hiç gelişme yok. Acaba saksı mı küçük geldi dedim daha büyük bir saksıya geçtim 1 hafta oldu pek bir değişiklik yok.

an micro grow bloom un sadece bllomunu kullanmaya geçtim. Azot mu fazla geliyor acaba diye. Ayrıca sıvı solucan gübresi hümik asid calmag ve azmetallerin olduğu bir karışım daha kullanıyorum.

Sorun ne olabilir. Elektrik faturası aldı başını gidiyor :)

aliatif

Yeni üye
Kanka bikaç fotoğraf atsaydın daha güzel olabilirdi. Belki overdrive kullansan hızlanabilir süreç

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NE0 NE0:
  • Night owl Night owl:
    *** *** ******** ***** **** hahahaha ****** *** ******** ***** ***** ** ******* ******* *** ***** ** hahahaha* ****** ***
  • A artinba:
    ******** hahahaha ********** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    * ***** ********* ***** *** ****** ****** ********* ******* ******* ****** *** ********* ******** **** ********** * ****** ***** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ********** ******* ** ***** ***** ******* ******** *** ******* *********
  • O obeb:
    * ***** ***** ****** ****** ****** *** ****** *** ******** ******** **** hahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha **** ******** ********** ******* ****** ******* ******* **** **
  • Night owl Night owl:
    ********* **** *** ******** **** ********* ****** **** * ***** ***** ****** ****** ****** *** ****** *** ******** ******** **** hahahaha******
  • Night owl Night owl:
    hahahaha*** *****
  • O obeb:
  • A artinba:
    hahahaha hahahaha** ** ********** ******* *** ********* ****** * hahahaha ** *** *** hahahaha ******* **** **** ****** **
    +1
  • A artinba:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
  • NE0 NE0:
    **
  • Night owl Night owl:
  • A artinba:
  • Kanka Kanka:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • lavrens lavrens:
    ** *** **
  • A artinba:
    hahahaha ***** ** ******** ********* ******** ** hahahaha ******* ****** ***** ********** ******** *** ***** ********* ****** **** hahahaha*** ***** ****
    +1
  • O obeb:
    **
    O obeb: **