Yeniyim Güvenilir site

riziko5552

Yeni üye
Selamünaleyküm gençler herkese hayırlı günler yeniyim bu sene Dış Mekan Genetic yapmanın gayesindeyim yalnız nereden togum alacağımı bilmiyorum dolandirilmakta istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim bide dış mekan için yüksek kafa içeren ne Onerebilirsiniz şimdiden teşekkürler

Kanka bak bulunduğun bu sitenin sponsor yani referans olduğu bende dahil herkesin rahatça alışveriş yaptığı yer 3-5 güne gelir

kushseeds
değenetica

İndika sever misin bilmem ama hem verimli hem kompakt tomurcuk verir hemde koltuğa oturtan modeller

Not defterim ;

Gorilla cookies
Gorilla glue
Purple lemondade
Banana purple punch
Purple punch
Critical kush
Afghan kush
Hindu kush
Purple kush
Northern lights
Sweet tooth
Grandydady purple

riziko5552

Yeni üye
Eyvallah kardaşım cansin bide kardeşim bu indika sativa bunlar ne oluyor burayı bı acarmisin bana TOGUMLARI thc oranına goremi nitelendirelim yoksa ?

G_man

Kıdemli Üye
Eyvallah kardaşım cansin bide kardeşim bu indika sativa bunlar ne oluyor burayı bı acarmisin bana TOGUMLARI thc oranına goremi nitelendirelim yoksa ?
Sativa enerjik bir kafası olan hatta çeyrek ex kafası bile yaşatabilen esrar türleri.

İndica daha sakin içip rahat uyuyabileceğin yada açıp hafif müzikle takılabileceğin tür esrara denir.

Birde hybrid ler var, çoğu genetik temel de hybrid dir. Bir miktar sativa, bir miktar indica içerir. Sativa oranı ve indica oranı birbirine yakın olanlara hybrid denir. Onların kafası da sativa indica kafası arası gider gelir.

Yukarıda arkadaşın bahsettiği siteye gir. En çok satanları aç, en baştan bak genetiklere altlarında açıklamaları var. Hangisinin kafası sana uyarsa söyle onu ek.

Ben sativacıyım. Super lemon haze tavsiye ederim. Seni oturduğun yerde diskolara götürüyor. Salak salak gülmeyi seviyorsan, bu genetik 1 numara

riziko5552

Yeni üye
Aynen kardaşım benimde tercihimde lemon haze. Afgo dişi ve Ak 47 var teşekkür ediyorum güzel bilgilerin için afgoyi tiktunmi o nasıldır

G_man

Kıdemli Üye
Aynen kardaşım benimde tercihimde lemon haze. Afgo dişi ve Ak 47 var teşekkür ediyorum güzel bilgilerin için afgoyi tiktunmi o nasıldır
Benim genetiğini bilerek tükettiğim sativalar purple haze, ak 47, lemon haze. ak47 ghb ile içtim diye çok kafası nasıl anlamadım. Purple haze çok iyi, lemon haze çok iyi. Bende super lemon haze yetiştirdim 1 kere onu da yukarda yazdım favorim. Şuan 2. ye yetiştiriyorum durumu çok iyi geçen sefere göre daha fazla hasat alacağım. Fırsatım olursa purple haze yine ekeceğim bunlar harici amnesia haze var yüksek sativa oda duyduğum kadarıyla iyi bir sativa.

Son düzenleme:

riziko5552

Yeni üye
Sen iç mekanda yapiyon sanırım Bakalım bizim buralarda çok yağmur aliyor lemon haze olucakmı olmuycakmı deniycez dış mekanda

Nazim_Red

Doktor
Bende deneyimlediğim bitkileri bırakayım çorbada tuzumuz olsun

Tohum öneri

super silver haze %80 sativa

blue dream auto

lemon haze auto

Mexican Airlines auto (güldüren)

og kush auto

ve big bud auto

Sativalar

slh,

bruce banner

gorilla cookies

Ak47

AYAHUASCA PURPLE %100 indiga

——

Gelato auto

Purple lemonade auto

Purple Haze auto

Forbidden runtz auto

Bonus Hash

strawberry pie auto

deimos caramel auto

aynı bitkilerin uzun dönem photo versiyonları da mevcut

G_man

Kıdemli Üye
Kanka bisey sormam benim de auto lemon haze var yeni kurudu ama böyle çok yapış yapış değ kuru bi tarzı var senin ki de
Öyle miydi
bende super lemon haze var farklılar ve tohumun markasına göre değişiklik de gösterebiliyor ama genel olarak bütün esrarlar dediğin gibi oluyor zaten

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **