Yeniyim yardımcı olur musunuz

smokeday

Yeni üye
Karadeniz bölgesinde yaşıyorum nemli iklim şuan eksem üretebilir miyim ormanda bahçede veya tarla da? Yoksa saksıda da yapabilirim doğa ortamında fakat ilk seferim olacak yani çok bi bilgimde yok nasil yetişeceğiyle ilgili ama yapmak istiyorum birde eğer olursa hangi gübreleri kullanayim

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kankacim selam malesef sezonu kaçırdın dışarısı için. Eğer içerde yapabileceksen yardımcı olalım

smokeday

Yeni üye
Masrafsız halletmeye çalışıyorum dışarıda saksıda olmaz mı? Çünkü içerisi için maliyet yüksek olur diye düşünüyorum

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka outdorr mayis ta ekilir. Eylül ,ekim gibi hasat olur sen simdi atsan kışa denk gelir yeterli isik ve sıcaklık olmaz malesef. Kac bitki bakacaksın eğer 1/2 tane ise forumda düşük bütçe ile yapan kankalarin konuları var yardımcı olur.

zehir0t

Üye
Geçen sene 1 temmuzda bir karış sigaralarm vardı Ekim'de güzel hasat aldım saksıda kusursuz baktım dış mekan Karadeniz iklimide yetistirdim ,
auto tohum bulursan idarelik de olsa bişey olur yap bence daha adam akıllı hava açmadı Karadeniz'de eylulun 15 ine kadar yolu var ilk 20 gün içerde bak sonra dışarıya güzel oluşturduğun saksıya koy ve günde 8-9 saat güneş görecek biryer olsun zaten geç kalmışsın diğer şeyleri tam yap ki idarelik de olsa bişey çıksın ortaya

smokeday

Yeni üye
İç mekanda nasil yapabilirim çadırım var ışık marka modelleri verir misiniz kısaca alayım hemen başlayayim

Keyifci.

Yeni üye
merhaba normal bi gübreciden aldığım gübreyi verirken neleri dikkat etmem gerekir EC değeri ölçerek koysam nasıl ayarlamam gerekir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    **** **** *** **
    +1
  • kkush kkush:
    ***** ** ****** ** *** **
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ******* **
  • kkush kkush:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    * ***** hahahaha ******** ******* **
  • kkush kkush:
    ***** hahahaha****
    +1
  • Night owl Night owl:
    ******* *** **** ********* ***** ***** *** **** * ***** ******* **** ***** ***** ** **** ***** *** ** ****** ****** *** ****** ** **** ****** ****** ***** ****** ***** *** ******** *****
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** ****** ********* **** **** ****** *** **** ******* ** **** ********** ******* *** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • kkush kkush:
    ***** *** ********** ******* *** hahahaha***** ****** ******** *** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** ****** * * ********* ***** *** ********* hahahaha *** ********* ******* ***** *** ********** ******* *** hahahaha***** ****** ******** *** *********
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    *** * hahahaha ******** ****** * * ********* ***** *** ********* hahahaha *** ********* *******
  • kkush kkush:
  • universesingularity universesingularity:
  • S sefilzenci:
    ******* ******** *** ******** ****** ***** hahahaha******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ** *** **** ******** ******** ****** **** ******* ***** ***** ****** ** ********** ******* ***** **** *** ******** *****
  • A ax-b:
    hahahaha**** ******** *** ******** ****** ***** hahahaha******
    +1
    **** ********* ****** ****** hahahaha***** ***** hahahaha******** **
  • içiciadam içiciadam:
  • kkush kkush:
    ***** ***** ***** *** ******* ***** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* ******** *** ******** ****** ***** hahahaha****** *** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** **** ******** **
    +1
    içiciadam içiciadam: ****** **** ******** ** +1