Yepyeniyim.

Anathema

Yeni üye
Selamlar öncelikle. Evimin 3. Odasına sizin gibi bir şey kurmak istiyorum ben de. Fakat tam anlamıyla hiçç bir şey bilmiyorum. En kalitelisinden 2 veya 1 kök bitkilik sistemin kuruluşu ne kadara patlar? Toplam kaç gram hasat ederim? Hasat etmek kesin mi solabiliyorlar mı? Kaç ayda büyüyor? Tohum nereden bulurum yinee enn kalitelisinden. Varsa bilgi verecek lütfen.

Zorro

Üye
çadırı bez dolap alıp içini ilk yardım battaniyesi ile kaplarsın ışık olarak bir sunta üzerine 6 duy paralel baglatı yaparsın 6 adet beyaz torch 6 adet sarı torch ampül alırsın veg döneminde beyazlar bloom döneminde 6 adet sarıyı kullanırsın giriş çıkış fanlarını dr karbondan temin edebilirsin 1 veya 2 kök fazla koku sorunu olmaz az kokan genetik tercih edersen ama risk almak istemezsen karbon filtre de alabilirsin

Zorro

Üye
düşük bütçe ile başlangıç bu sekilde olabilir ama gücün varsa çeşitlik çok sınırı yok yani

Maruaana06

Yeni üye
çadırı bez dolap alıp içini ilk yardım battaniyesi ile kaplarsın ışık olarak bir sunta üzerine 6 duy paralel baglatı yaparsın 6 adet beyaz torch 6 adet sarı torch ampül alırsın veg döneminde beyazlar bloom döneminde 6 adet sarıyı kullanırsın giriş çıkış fanlarını dr karbondan temin edebilirsin 1 veya 2 kök fazla koku sorunu olmaz az kokan genetik tercih edersen ama risk almak istemezsen karbon filtre de alabilirsin
Ustam banada yardımcı olurmsun tohum aldim bende 2 bitkilik bise yapmak istiyorum bez dolap kaça kaç nerden alablrm

Selamlar öncelikle. Evimin 3. Odasına sizin gibi bir şey kurmak istiyorum ben de. Fakat tam anlamıyla hiçç bir şey bilmiyorum. En kalitelisinden 2 veya 1 kök bitkilik sistemin kuruluşu ne kadara patlar? Toplam kaç gram hasat ederim? Hasat etmek kesin mi solabiliyorlar mı? Kaç ayda büyüyor? Tohum nereden bulurum yinee enn kalitelisinden. Varsa bilgi verecek lütfen.
Işık çok önemli ışık yüzünden ben madur kaldım hızlı büyümedi paranı hemen gübreye filan ona buna harçama önçeliğin ışık olsun arkadaşın dedi gibi 6 tane torch led lamba al 6 tanede sarı al

Zorro

Üye
yorgan hurcu yaz kanka cıkar zaten ortalama boyutları aynı zaten havalandırman iyi olması lazım doğal ortamı olusturabilmen lazım vantilatör lazım ufak usb olanları yetiyor sen bunlar toparladıktan sonra gerisi kolay

VendettaX

Ordinaryüs
6 veya 6 gün ışığına gerek yok iki bitki için fazladan masraf 3 beyaz 5 sarı kafi

VendettaX

Ordinaryüs
Bloomda iki beyaz 4 veya 5 Günışığı canavar gibi olur xd iki auto bitki fıstık olur fıstık

Anathema

Yeni üye
Bu growkent denilen yerde satılan kabinler var onlardan almayj düşünüyorum para sorunu yok koku olmasın ve hasat sansı 100de 100 olsun yeter

ahmetates

Yeni üye
toprak ve su diye bir site var orda hazır kabin setleri satılıyo mutlaka bakmanı öneririm para sıkıntın yoksa

Maruaana06

Yeni üye
3 beyaz 60 w cata 18 bin lm
5 Günışığı 3200 lm 16 bin lm
30 k+ lm daha az masraf bence böyle Torch isi
Ustam bende bez dolapta yapmayi düşünüyorum auto 3tane ışıkta torch ampul kullancam 50walt ışık nasıl yapmalıyım ayrı ayrımı yapmalıyım yoksa beyaz sarı karışık hasata ne kadar nasıl yapmaliyim

Zorro

Üye
Veg döneminde 6 beyaz kullanmalısın sadece beyaz bitkiniz çiçege girdiginde sarı ampüllere geçmelisiniz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********