Yepyeniyim.

Kanka

Administrator
Yönetici
Ohoooo tappptazee en sevdiğim okudukça bütcesi 1 hafta sonra 3 katına çıkanlardan madem olcak iyisi olsun dıyıp kesenın ağzını açıp Oturup taburenın karşısında mutluluğun hazır olmasını bekleyen , gecmıs olsun kankacım , başlangıçta nerden bulaştık dıyıp 2. hasatta iyiki dediğin sisteme hoşgeldin :D umarım güzel bol hasatların olur ^^

A Lone

Kıdemli Üye
Bu growkent denilen yerde satılan kabinler var onlardan almayj düşünüyorum para sorunu yok koku olmasın ve hasat sansı 100de 100 olsun yeter
Yanlış anlmayin ama bu sitelerin tek amacı bu bitki için hazır olusturulmus ortamı sunmak alan kişi tak fişi bitir işi yaparken birileri bizi gozetliyor . kesinlikle şahsi kredi kartınızı kullanmanızı ve şahsi ev adersinizi paylasmanizi tavsiye etmem .

Zorro

Üye
altınıda ilk yardım battaniyesi ile kaplıyabilirsin zaten yerde duracak saksılarına saksı altlıgı ayarlarsın alttan akan su onlara akar zaten az bişey dolacagı için buhar olur uçar

acemiceday

Müptezel
Selamlar öncelikle. Evimin 3. Odasına sizin gibi bir şey kurmak istiyorum ben de. Fakat tam anlamıyla hiçç bir şey bilmiyorum. En kalitelisinden 2 veya 1 kök bitkilik sistemin kuruluşu ne kadara patlar? Toplam kaç gram hasat ederim? Hasat etmek kesin mi solabiliyorlar mı? Kaç ayda büyüyor? Tohum nereden bulurum yinee enn kalitelisinden. Varsa bilgi verecek lütfen.
Kabin+Havalandırma+HavaNemlendirici( Sinbonun ürünü var 5lt harika )+Işık ( Bana kalırsa Sponsordan almakta iyi veya torch lambalarla)+Ph metre ( Suyun Ph değeri 6.1~6.2~6.4 araları iyidir )+Gübre ( kimyasal veya doğal sana kalmış ).
Dostum ikinci growum benim. Önemli olan bitkilere ihtiyacı olanı doğru vermek karşılamak. İlk başlarda Nem senin için hayati onemli ve yeterli havalandırma da başından sonuna gerekli. Nem kabin içi bitki seviyesi nem oranı %70~80 olmalı. Işık doğru mesafede olmalı. Bitkiler ilk dönemde kökleri yaygın faal olmadığı için yaprakları aracılığı ile nem den su ihtiyaclarini besinlerini alırlar. Gübre oranlarina dikkat etmende fayda var, tablolarda yazanın yarısını vererek başla ilk evrelerde. Suyun ph derecesini gübreleri koyduktan sonra ölçüp ve eşitlemelisin ( gubrelerde suyun ph ini içeriklerindeki asitle düşürürler ), bitkileri kurcalama çok oynatma saksıları köklere zarar vermemelisin, uyku zamanlarında kabini kesinlikle açma ışık girmesine izin verme, ilk tecrüben ise photo tohum ile başlaman daha iyi ( üzerine kaya atsan yinede bir şekilde büyür :) ), saksıları bez kullanmanda fayda var hava alıp hızlı kurur, saksı altlarına havalandırmanin iyi olması için güvercin kumes altlığı kullanabilirsin harika kolaylik, auto deneyimi yasayacaksan mutlaka yazdıklarıma ve diğer kankalatin dediklerine önem ver, reklam olma etrafına arkadaşların, kimseye en yakın arkadaşına dahi soyleme yaptığın uğraşı, güvenlik herşeyin başında aslında kanka.
Kafam kıyak inan anca bunları düşünüp yazdım :)

Anathema

Yeni üye
Kabin+Havalandırma+HavaNemlendirici( Sinbonun ürünü var 5lt harika )+Işık ( Bana kalırsa Sponsordan almakta iyi veya torch lambalarla)+Ph metre ( Suyun Ph değeri 6.1~6.2~6.4 araları iyidir )+Gübre ( kimyasal veya doğal sana kalmış ).
Dostum ikinci growum benim. Önemli olan bitkilere ihtiyacı olanı doğru vermek karşılamak. İlk başlarda Nem senin için hayati onemli ve yeterli havalandırma da başından sonuna gerekli. Nem kabin içi bitki seviyesi nem oranı %70~80 olmalı. Işık doğru mesafede olmalı. Bitkiler ilk dönemde kökleri yaygın faal olmadığı için yaprakları aracılığı ile nem den su ihtiyaclarini besinlerini alırlar. Gübre oranlarina dikkat etmende fayda var, tablolarda yazanın yarısını vererek başla ilk evrelerde. Suyun ph derecesini gübreleri koyduktan sonra ölçüp ve eşitlemelisin ( gubrelerde suyun ph ini içeriklerindeki asitle düşürürler ), bitkileri kurcalama çok oynatma saksıları köklere zarar vermemelisin, uyku zamanlarında kabini kesinlikle açma ışık girmesine izin verme, ilk tecrüben ise photo tohum ile başlaman daha iyi ( üzerine kaya atsan yinede bir şekilde büyür :) ), saksıları bez kullanmanda fayda var hava alıp hızlı kurur, saksı altlarına havalandırmanin iyi olması için güvercin kumes altlığı kullanabilirsin harika kolaylik, auto deneyimi yasayacaksan mutlaka yazdıklarıma ve diğer kankalatin dediklerine önem ver, reklam olma etrafına arkadaşların, kimseye en yakın arkadaşına dahi soyleme yaptığın uğraşı, güvenlik herşeyin başında aslında kanka.
Kafam kıyak inan anca bunları düşünüp yazdım :)
Hocam yeni görüyorum yazdığını çok sağ ol istanbulda mısın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • D despotdes:
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    +1
  • Night owl Night owl:
  • E ErdemRS6:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • E ErdemRS6:
    **** **** **** ** *
  • E ErdemRS6:
  • kkush kkush:
    hahahaha** hahahaha ****** ** ** *******
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
    hahahaha* ***** ** *****
    +1
  • E ErdemRS6:
    ****** * ******* hahahaha** **** ********* ******** *
  • E ErdemRS6:
  • E ErdemRS6:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    * **** ** ** hahahaha* *** ******* ****
  • kkush kkush:
    *** *** ***** **** hahahahahahahaha ******* ****** *** ***** *** ***** ****** *******
  • E ErdemRS6:
    *** *** ***** **** hahahaha***** *** ******
  • kkush kkush:
    * **** ***** hahahaha* * *** ******* **** **** *******
  • Night owl Night owl:
  • displacedagression displacedagression:
    ***** ******* hahahaha**
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
    Night owl Night owl: hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha